Jak przypomina portal "Super Express", Krzysztof Jackowski cieszy się wśród Polaków niesłabnącą popularnością. Jego audycje w sieci śledzi tysiące osób, które z uwagą śledzą kolejne przepowiednie jasnowidza z Człuchowa. Zapytany przez tabloid o to, co czeka nas w niedawno rozpoczętym roku, Jackowski niestety nie miał dobrych wieści. Na co powinniśmy się przygotować?

Niepokojące zapowiedzi na 2023 rok

Pod koniec ubiegłego roku dziennikarz "Super Expressu" postanowił dowiedzieć się od Krzysztofa Jackowskiego, czy możemy liczyć na spokojny nowy rok. Jasnowidz z Człuchowa nie miał wątpliwości, że spokój nie jest nam pisany. Jego zdaniem już w kwietniu doświadczymy "niedobrych rzeczy finansowych".

"Czekają nas duże problemy. To będzie czas wielkich tąpnięć. Mogą mieć one związek z tąpnięciami na świecie, ale wszyscy będziemy o tym mówili i myśleli" - stwierdził jasnowidz. Dodał, że przeczuwa, że znacznie do góry pójdą ceny paliw. "Litr benzyny w Polsce kosztował będzie 23 złote!" - dodał.

W swoich audycjach Jackowski przestrzegał przed tym, że w najbliższym czasie możemy dostrzegać coraz większe braki, dotyczące różnych artykułów. Jego zdaniem sytuacja ta będzie się tylko pogłębiać.

Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Co jeszcze może się wydarzyć?

Portal "Dzień dobry TVN" cytuje słowa Krzysztofa Jackowskiego dotyczące wyborów, jakie mają odbyć się jesienią tego roku. Zdaniem profety może dojść do sytuacji, w której wybory nie dojdą do skutku. Miałoby temu służyć wprowadzenie przez obóz władzy "pewnego stanu", choć Jackowski nie był w stanie określić, jaki miałby to być stan i jak by go argumentowano.

Zapytany o wojnę na Ukrainie, Krzysztof Jackowski stwierdził, że obawia się, że Władimir Putin "ma aspiracje większego konfliktu" i z pewnością nie można lekceważyć zagrożenia dla całego cywilizowanego świata, związanego z toczącym się za naszymi granicami konfliktem.

Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof jackowski/Youtube @ JASNOWIDZ Krzysztof Jackowski Official

Co sądzicie o przepowiedniach Krzysztofa Jackowskiego?

To też może cię zainteresować: Zagadkowy moment w czasie ostatniego pożegnania Benedykta XVI. Nad głowami żałobników pojawiły się czarne ptaki. Uwagę wszystkich przykuł też krzyż

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Kobieta została pozwana przez byłego męża. Chciał odzyskać kosztowne prezenty, jakie jej dał

O tym się mówi: Joanna Kurowska zdradziła tajemnicę Emiliana Kamińskiego. "Mówił mi, że w kamienicy rozmawia z duchami"