Jak wskazuje portal "Super Express", wiele gwiazd światowego formatu słynie ze swoich specyficznych wymagań wobec organizatorów koncertów, na jakich się pojawiają. Nie inaczej jest w przypadku polskich artystów. Niektórzy wymagają określonych napojów, czy przekąsek. Swoje wymagania ujawnił zespół Golec uOrkiestra. Będziecie zaskoczeni!

Na scenie od ćwierć wieku

Zespołu Golec uOrkiestra nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Formacja z Pawłem i Łukaszem Golcami na czele obecna jest na polskiej scenie muzycznej już od 25 lat. Z medialnych doniesień wynika, że grupa za jeden koncert inkasuje około 50 tys. zł. W rozmowie z "Super Expressem" Paweł Golec zdradził, bez czego nie wyobrażają sobie zagrać.

Golec uOrkiestra/YouTube @Zdrowie i Życie
Golec uOrkiestra/YouTube @Zdrowie i Życie
Golec uOrkiestra/YouTube @Zdrowie i Życie

"Nie mamy wygórowanych jakichś tam sytuacji, ale pasztetowa musi być, kaszaneczka musi być. Czasami, tak od dwóch trzech lat jedzonko vege. My się zawsze ucieszymy, kiedy zobaczymy te rzeczy na stole" - powiedział muzyk.

Dodał również, że zawsze uczulają organizatorów, żeby ci przygotowali dwudaniowy obiad, a pierwszym daniem ma zawsze być zupa. Paweł Golec dodał, że chętnie próbują tradycyjnych dań z regionów, w których akurat się znajdą.

Braca Golec / YouTube: Golec uOrkiestra
Braca Golec / YouTube: Golec uOrkiestra
Bracia Golec / YouTube: Golec uOrkiestra

Edyta Golec dodała, że obiad znajduje się na liście wymagań ze względu na fakt, że częto przejeżdżają cały kraj, nie mając czasu zatrzymać się gdziekolwiek na obiad. Zapewniła, że nie mają co do posiłków szczególnie wygórowanych wymagań.

Dziwne zwyczaje gwiazd

Jak podaje portal "Buisness Insider" Rihanna wymaga od organizatorów, aby jej garderoba była utrzymana w kolorystyce niebieskiej lub czarnej. Na podłodze ma się znajdować dywan ze zwierzęcym wzorem. Nie może też zabraknąć ulubionego rodzaju świec artystki.

Z kolei Madonna ma wymagać garderoby urządzonej na wzór swojego pokoju. Tkaniny mają pachnieć kwiatami. W pomieszczeniu ma znajdować się także dużo kwiatów. Madonna ma własnego kucharza, który przygotowuje dla niej wegańskie potrawy. Wymaga też dostępności usługi prania na sucho.

Co sądzicie o wymaganiach Golec uOrkiestry?

To też może cię zainteresować: Czarne chmury zebrały się nad Antkiem Królikowskim. Aktorem zainteresowała się prokuratura. O co chodzi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To on może stanowić zagrożenie dla Donalda Tuska. Czy wiadomo, kto grozi byłemu premierowi

O tym się mówi: Ponad 3 miliony Polaków dostaną ważną wiadomość z ZUS. Co się znajdzie na liście