Jak przypomina portal "Super Express", Ewa Bilan-Stoch nie jest przesadnie aktywna w mediach społecznościowych, ale jeśli już zdecyduje się coś opublikować, to spotyka się to ze sporym zainteresowaniem ze strony fanów. Nie inaczej było tym razem. Żona Kamila Stocha zdecydowała się podsumować miniony rok. Sympatycy Bilan-Stoch mieli okazję zobaczyć wiele niepublikowanych do tej pory scen.

Małe podsumowanie

Przełom roku jest czasem podsumowań. Nie uciekła od nich również Ewa Bilan-Stoch, która postanowiła podzielić się ze swoimi sympatykami kadrami z ostatnich dwunastu miesięcy. W nagraniu udostępnionym przez żonę skoczka znajdziemy kadry z ogarniętej wojenną zawieruchą Ukrainy, ale nie tylko.

W udostępnionym przez żonę Kamila Stocha nagraniu znajdziemy wiele niepublikowanych do tej pory zdjęć dotyczących prywatnego życia skoczka i jego ukochanej. Co oczywiste, nie brakuje też zdjęć dotyczących sportowej kariery Stocha. Ewa Bilan-Stoch w opowieść o 2022 roku wplotła fotografie z małżeńskich wyjazdów w różne ciekawe zakątki.

Pod postem Ewy Bilan-Stoch zaroiło się od pozytywnych komentarzy, w których internauci dziękowali za podzielenie się tymi "pięknymi wspomnieniami".

Kamil Stoch wraca do formy?

Fani Kamila Stocha mają teraz wiele powodów do radości. Skoczek z Zębu coraz lepiej prezentuje się w kolejnych konkursach tegorocznego Pucharu Świata. W środowym konkursie na skoczni Bergisel w Insbrucku Kamil Stoch zanotował najlepszą w tym sezonie pozycję.

Po pierwszej serii Stoch zajmował miejsce na podium, którego jednak nie udało mu się utrzymać w drugiej turze. Ostatecznie zawody skończył na piątym miejscu. Taką samą lokatę Stoch zajmuje w klasyfikacji generalnej 71. Turnieju Czterech Skoczni, tracąc do lidera 79,8 pkt. I choć nie ma szans wygrać, najważniejsze jest to, że z konkursu na konkurs prezentuje się coraz lepiej.

A wam, jak podoba się podsumowanie roku Ewy Bilan-Stoch?

To też może cię zainteresować: Marek Piekarczyk podzielił się wysokością swojej emerytury. Dla jego fanów może to być spore zaskoczenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Joanna Opozda i Antek Królikowski są nadal małżeństwem. Nie mają nawet wyznaczonego terminu pierwszej rozprawy rozwodowej

O tym się mówi: Niepokój o Jarosława Kaczyńskiego rośnie. Prezes Prawa i Sprawiedliwości wciąż nie opuścił szpitala