Jak przypomina portal "Super Express", Don Vasyl był jedną z gwiazd sylwestrowego koncertu TVP. Muzyk rozpropagował romską muzykę i zdobył sporą sympatię słuchaczy. To z kolei przełożyło się na spory majątek artysty. Zobaczcie, jak mieszka król muzyki romskiej.

Czarne chmury nad Don Wasylem

Jakiś czas temu czarne chmury zebrały się nad Don Vasylem. Na jaw wyszły problemy podatkowe artysty związane ze sporymi długami. Miały one powstać wskutek braku odpowiednich kompetencji niektórych współpracowników artysty. Muzyk zmuszony był nawet do wystawienia na sprzedaż swojej imponującej posiadłości.

"Od wielu lat mieszkam w domu swoich dzieci, wnuków i prawnuków pod Ciechocinkiem" - zdradził w jednym z wywiadów. Nie ukrywał, że jego obecność mocno daje się we znaki reszcie rodziny. "W tym domu mieści się również biuro stowarzyszenia Romów, a dom przecież powinien być miejscem do odpoczynku rodziny" - dodał.

Willa Don Vasyla ocieka luksusem

Posiadłość Don Vasyla sięga 4 tysięcy metrów kwadratowych, nie może więc dziwić, że znajdziemy tu wiele różnych pomieszczeń. Nie brakuje tu wyjątkowo zdobnych mebli i złotych ram, w których znajdują się obrazy. Nie brakuje też bogato zdobionych krzeseł i foteli, które przywodzą na myśl krolewski tron.

Królują tu odcienie czerwieni i złoto. Znajdziemy tu też kryształowe żyrandole. Złote są nawet świece osadzone w imponującym porcelanowym świeczniku. Uwagę przyciąga też marmurowy kominek, którego można dopatrzyć się na jednym z licznych zdjęć posiadłości, jakie Don Vasyl zamieścił na swoim profilu w mediach społecznościowych.

Jak wam podobają wnętrza domu Don Vasyla? Odnaleźlibyście się tutaj?

To też może cię zainteresować: Nie milkną echa sylwestrowego koncertu zorganizowanego przez TVP. O wpadce Zenka Martyniuka mówią wszyscy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Prokurator z serialu "Sędzia Anna Maria Wesołowska" usłyszał wyrok sądu. Szczegóły sprawy zaskakują

O tym się mówi: Meghan Markle znów na ustach wszystkich. To, co powiedziała, nie ujdzie żonie księcia Harry'ego na sucho. Kpiące słowa o królowej Elżbiecie II