Jak przypomina portal "Super Express", Krzysztof Jackowski chętnie dzieli się swoimi przeczuciami dotyczącymi przyszłości. Nie stroni również od pytań dotyczących pogody. W rozmowie z tabloidem zdradził, jakiej aury możemy spodziewać się wiosną tego roku. Czy będziemy mieli powody do zadowolenia? Sprawdźcie!

Jaka wiosna czeka Polaków?

Nie ulega wątpliwości, że Nowy Rok przywitał nas rekordowo ciepłą pogodą, która bardziej przypomina wiosenną niż zimową. Nic więc dziwnego, że wielu z nas jest ciekawych, co przyniosą kolejne dni i miesiące, jeśli chodzi o pogodę. Odpowiedzi na to pytanie próbuje dostarczyć jasnowidz Krzysztof Jackowski. Co zobaczył w swojej wizji na temat wiosny 2023?

Zdaniem Jackowskiego w tym roku czeka nas wyjątkowo kapryśna pogoda. W rozmowie z "Super Expressem" stwierdził, że będzie raczej deszczowo, co nie oznacza, że "wiosna nie będzie ładna". Jasnowidz z Człuchowa nie rozwinął jednak szerzej tej myśli, pozostawiając niedopowiedzenia.

Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official
Krzysztof Jackowski/ YouTube @Jasnowidz Krzysztof Jackowski Official

Wiosna 2023 według prognoz meteorologów

Zdaniem brytyjskich naukowców nadchodzący rok okaże się znów rekordowo ciepły. Jeśli ich prognozy się sprawdzą, może on znaleźć się w 5. najgorętszych w 150-letniej historii pomiarów. Ma być cieplejszy od średniej o około 1,2 stopnia Celsjusza. Warto przypomnieć, że do tej pory najcieplejszy był rok 2016, który przyniósł temperaturę wyższą od średniej o 1,15 stopnia.

Warto pamiętać, że średnia temperatura na świecie nie musi mieć wcale odzwierciedlenia w temperaturach w naszym kraju. Zdarzało się bowiem nie raz, że choć globalnie odnotowywano kolejne rekordy temperatur, to w naszym kraju wartości były raczej przeciętne.

Termometr/YouTube @Zmiany na Ziemi
Termometr/YouTube @Zmiany na Ziemi
Termometr/YouTube @Zmiany na Ziemi

Na ten moment prognozy pogody wskazują, że czeka nas łagodna zima. Wyższa od średniej ma być temperatura w styczniu i lutym. Wiosna ma nadejść wcześniej niż zwykle. Czy tak będzie faktycznie? Przekonamy się niebawem.

To też może cię zainteresować: Maryla Rodowicz szczerze o swoich relacjach z Beatą Kozidrak. Nikt nie spodziewał się takich słów

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Mieszkasz w bloku, musisz stosować się do obowiązujących w nim zasad. Co wolno, a czego nie wolno robić

O tym się mówi: Marta Kaczyńska przyłapana z rodziną. Nie do wiary, jak zmieniła się jej córka