Jak przypomina portal "Super Express", Marta Kaczyńska realizuje się jako matka trójki dzieci. Jej najstarsza córka Ewa ma 19 lat, młodsza Martyna 16, s Staś zaledwie 3. Ostatnio siostrzenica Jarosława Kaczyńskiego wybrała się na spacer z młodszymi pociechami. Nie do wiary, jak wyrosła Martyna Dubieniecka!

Tak Marta Kaczyńska spędziła pierwszy dzień roku

Marta Kaczyńska wspólnie z rodziną zdecydowała się skorzystać z wyjątkowo pięknej pogody, jaką przywitał nas pierwszy dzień Nowego Roku. Wspólnie z najmłodszą pociechą i mężem wybrali się na spacer. Fotoreporterzy przyłapali ich na oglądaniu wystaw sklepowych. Potem wszyscy udali się na plac zabaw, gdzie bawili się w chowanego.

To właśnie tu dołączyła do nich starsza z pociech Kaczyńskiej, Martyna. 16-latka jest już nieco wyższa niż jej mama. Nastolatka odziedziczyła po mamie ciemne włosy. Po chwili beztroskiej zabawy udali się na sopocką plażę, gdzie roiło się od ludzi, którzy podobnie jak rodzina Kaczyńskiej korzystali ze słonecznej i rekordowo ciepłej, jak na styczeń pogody.

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński nie szczędzili sobie czułości. Widzący to Staś także się do nich przyłączył. Uściskom nie było końca. Zdjęcia ze spaceru Kaczyńskiej z rodziną znajdziecie tutaj.

Marta Kaczyńska/YouTube @Gazeta Trybunalska
Marta Kaczyńska/YouTube @Gazeta Trybunalska
Marta Kaczyńska/YouTube @Gazeta Trybunalska

Jarosław Kaczyński nadal w szpitalu

Przed świętami media obiegła informacja, że Jarosław Kaczyński przebywa w szpitalu. Rzecznik Prawa i Sprawiedliwości zapewnił, że hospitalizacja była planowana. Dziennikarzom udało się ustalić, że pobyt w placówce ma związek z zabiegiem wszczepienia endoprotezy stawu kolanowego.

Choć początkowo mówiło się o tym, że Kaczyński opuści szpital jeszcze przed świętami, dość szybko okazało się, że prezesa czeka nieco dłuższy pobyt na oddziale. W rozmowie z "Super Expressem" Ryszard Czarnecki zdradził, że Kaczyński nieco ciężej zniósł tegoroczny zabieg. Z najnowszych doniesień wynika, że najwcześniej prezes PiS wyjdzie ze szpitala 5 lub 6 stycznia.

Jarosław Kaczyński/YouTube @Janusz Jaskółka
Jarosław Kaczyński/YouTube @Janusz Jaskółka
Jarosław Kaczyński/YouTube @Janusz Jaskółka

Myślicie, że tym razem zapowiedzi dotyczące wyjścia Jarosława Kaczyńskiego ze szpitala okażą się prawdziwe?

To też może cię zainteresować: Prezydent Andrzej Duda zamieścił w sieci noworoczny wpis. Pod postem zawrzało. Oberwało się też pierwszej damie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Maryla Rodowicz wyjątkowo szczerze o swoich relacjach z Beatą Kozidrak. Mało kto spodziewał się takich słów

O tym się mówi: Żałobnicy czekali na księdza. Ten się jednak nie pojawił. Powód nieobecności nie mieści się w głowie