Jak informuje portal "Pomponik", losy Joanny Kurskiej w TVP mają być przesądzone. Jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, żona Jacka Kurskiego już niebawem starci pracę w programie "Pytanie na śniadanie". Poznajcie szczegóły!

TVP bez Kurskich?

We wrześniu tego roku, media obiegła dość zaskakująca informacja. Okazało się, że swoje stanowisko prezesa TVP stracił Jacek Kurski, który wydawał się nietykalny. Jego miejsce na fotelu prezesa publicznego nadawcy zajął Mateusz Matyszkowicz. Wraz z odejściem Kurskiego, do pracy w TVP wróciła jego żona Joanna.

Po tym, jak okazało się, że Jacek Kurski otrzymał lukratywne stanowisko w Banku Światowym, wszyscy zaczęli zastanawiać się, czy jego żona pożegna się z pracą w TVP. Sama zainteresowana stwierdziła, że nie zmierza wyjeżdżać z kraju i nadal chce pracować w ekipie "Pytania na śniadanie".

Portal "Plejada" donosi, że na korytarzach na Woronicza aż huczy od plotek, że zwolnienie Joanny Kurskiej, jest tylko kwestią czasu. Informator wspomnianego portalu wskazał, co w postępowaniu Kurskiej nie spodobało się jej przełożonym.

To przelało czarę goryczy

Za czasów Kurskiej, śniadaniówka TVP cieszyła się dość sporą popularnością, co oddawały więcej niż zadowalające wyniki oglądalności. A jednak wciąż mówi się o jej zwolnieniu. Prezes TVP ma być niezadowolony z decyzji, jakie podjęła Joanna Kurska.

Wśród "win" Kurskiej ma być zaproszenie do stacji Niny Terentiew, która od lat związana jest ze stacją Polsat. Nowemu prezesowi ma się nie podobać promowanie przez Joannę Kurską muzyki disco-polo. Czarę goryczy miało jednak przelać pojawienie się córki Kurskich w spocie "Reklama dzieciom".

Jeśli wierzyć plotkom, zwolnienie Kurskiej jest już przesądzone, a odpowiednie dokumenty tylko czekają na podpis Mateusza Matuszkowicza. Ponoć prezes ma zająć się tą sprawą tuż po Nowym Roku.

Myślicie, że faktycznie dojdzie do zwolnienia Joanny Kurskiej z TVP?

To też może cię zainteresować: Zamieszanie wokół sylwestrowego koncertu organizowanego przez TVP nadal trwa. Tym razem poszło o Zenka Martyniuka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ujawniono ostatnią wolę Emiliana Kamińskiego. Padły wyjątkowo poruszające słowa

O tym się mówi: Król piłki nożnej nie żyje. Kondolencje płyną z całego świata