Jak przypomina portal "Pomponik", Witold Paszt święcił triumfy nie tylko artystycznie, ale także i prywatnie. Przez pół wieku tworzył szczęśliwy związek z ukochaną żoną, która odeszła w 2018 roku. Śmierć Marty była dla niego potężnym ciosem, z którego nigdy nie udało mu się do końca podnieść.

Pół wieku razem

Witold Paszt nie raz mówił, że ma ogromne szczęście w miłości. Swoją ukochaną poznał jeszcze w czasach licealnych, w trakcie obozu w Kotlinie Kłodzkiej. Jak sam przyznał, kiedy tylko zobaczył Martę, wiedział, że to ta jedyna i już zawsze będą razem. Zaopiekował się nią, kiedy ta skręciła nogę i od tamtego dnia byli nierozłączni.

Witold i Marta pobrali się sześć lat po tym, jak się poznali. Byli wyjątkowo zgodnym małżeństwem, które nigdy się nie kłóciło i było dla siebie wsparciem w każdej sytuacji. Żona wspierała lidera VOX w karierze. To ona wzięła na siebie trud opieki nad córkami, gdy on koncertował.

Byli ze sobą, dopóki śmierć ich nie rozłączyła. Odejście ukochanej było dla Witolda Paszta ogromnym ciosem. Pod koniec lutego 2018 roku Paszt przekazał, że jego ukochana odeszła pięć tygodni wcześniej. Pisał, że była "cudowną żoną" i "najwspanialszą mamą i babcią".

Ogromny cios

Witold Paszt nie ukrywał, że śmierć żony była dla niego ogromnym ciosem i czymś, z czym nigdy nie będzie w stanie się pogodzić. "Świat się dla mnie zatrzymał" - powiedział w rozmowie z "Faktem".

Witold Paszt dołączył do ukochanej żony cztery lata po jej śmierci. Artysta odszedł 18 lutego 2021 roku w Zamościu, zaledwie dzień po rocznicy śmierci Marty Paszt. Pozostawił po sobie nie tylko pogrążone w żałobie córki i wnuki, ale także i fanów.

Was też poruszyła historia miłości Witolda i Marty Pasztów?

To też może cię zainteresować:Światło dzienne ujrzały wiadomości Emiliana Kamińskiego ze szpitala. Znana jest ich treść

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Popularny astrolog zdradził, jaki będzie 2023 rok. Jego zapowiedzi są dalekie od ideału

O tym się mówi:Z tych ulg mogą skorzystać seniorzy w 2023 roku. Na liście między innymi darmowe leki