Jak przypomina portal "Pudelek", Paulina Smaszcz potwierdziła niedawno radosną nowinę o tym, że jej starszy syn Franciszek oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka. Szczęśliwa przyszła babcia nie ukrywa, że narodziny wnuczki bardzo mocno ją cieszą. W jej mediach społecznościowych pojawił się nawet wpis o miłości, który stał się dla internautów pretekstem do zadawania pytań o Macieja Kurzajewskiego.

Trudne relacje

Ostatnie kilka tygodni upłynęło w mediach pod znakiem kolejnych zarzutów Pauliny Smaszcz wobec jej byłego męża Macieja Kurzajewskiego. Nie brakowało oskarżeń, że romans Kurzajewskiego i Cichopek trwa od czasu ich wspólnego udziału w programie "Czar par". Smaszcz przekonywała, że wszystko, co osiągnął jej były mąż, to jej zasługa.

Zdradziła też, że jej były partner zamierzał zerwać z Cichopek. Medialna wojna niespodziewanie ustała. Smaszcz przekonywała, że choć ma jeszcze sporo do powiedzenia na temat Kurzajewskiego, to na prośbę ich synów, zamilknie.

Wpis o miłości

Wiadomość o tym, że Paulina Smaszcz zostanie babcią, wprawiła ją w dobry nastrój. W jej mediach społecznościowych pojawił się post opatrzony zdjęciem małych dziecięcych bucików. Do fotografii dołączyła komentarz dotyczący miłości, zarówno tej macierzyńskiej, jak i do partnera. Smaszcz nie szczędziła miłych słów pod adresem nowego partnera.

"Jestem szczęśliwa, że mogę wspierać moje dzieci (Julka, Frania, Laurę) u boku mężczyzny, który nie zawodzi i zawsze jest, a nasz czas to dzielenie się każdą radością, tą wielką i tą maleńką, bez afiszowania i reklamowania uczuć, które nie są na pokaz" - napisała, co część osób odebrała, jako wbicie szpili byłemu mężowi.

Oburzona takimi komentarzami Paulina Smaszcz napisała, że "ma gdzieś byłego męża".

A wy, co sądzicie o całej sprawie?

To też może cię zainteresować: Internauci nie zostawili na materiale TVP suchej nitki. O co poszło tym razem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Małgorzata Rozenek-Majdan reaguje na słowa Doroty Wellman. "Czuję, że to o mnie"

O tym się mówi: Wojciech Szczęsny ma powody do zadowolenia. Znalazł się wśród najlepszych zawodników. To ogromne wyróżnienie