Jak podaje portal "Pomponik", materiały TVP już nie raz były szeroko komentowane w sieci. Tym razem internauci też nie mogli przejść obojętnie obok tego, co zobaczyli w wejściu dotyczącym gołoledzi. Komentarze mówią same za siebie. Zobaczcie nagranie, które wywołało tak wiele emocji.

Upadek w TVP

Widzowie TVP, jak i widzowie wielu innych stacji informowani byli o trudnych warunkach spowodowanych gołoledzią. Dziennikarz Telewizji Polskiej ostrzegał przed utrudnieniami na chodnikach, stojąc w pobliżu jednego z przystanków, gdzie było wciąż jeszcze sporo śniegu i lodu.

W kadrze, który był już przygotowany, pojawił się nagle mężczyzna, który równie niespodziewanie upadł na oblodzonym chodniku. Wielu internautów zwróciło uwagę, że upadek wyglądał na zainscenizowany na potrzeby materiału kręconego przez TVP.

Nagranie lotem błyskawicy obiegło sieć, a komentujący całą sytuację internauci, nie przebierali w słowach. "Naturalniej wyglądała śmierć Hanki Mostowiak w kartonach" - napisał jeden z internautów. "Pięknie wyreżyserowane. Nawet operator wiedział, że trzeba kadr zmienić" - dodał ktoś inny.

To nie jedyna wpadka TVP

O TVP zrobiło się głośno także po spotkaniu wigilijnym pracowników opolskiego oddziału Telewizji Polskiej. Doszło tam do rękoczynów. Sytuacja była na tyle poważna, że pracownicy hotelu, w którym odbywała się impreza, zdecydowali się na wezwanie na miejsce policji.

Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce wylegitymowali obecnych na miejscu pracowników stacji, ale na tym ich interwencja się zakończyła, bo poszkodowany odmówił zarówno pomocy lekarza, jak i zgłoszenia pobicia.

Policja/Youtube @Polska Policja
Policja/Youtube @Polska Policja
Policja/Youtube @Polska Policja

Na sprawę zareagował prezes TVP Mateusz Matyszkowicz, który wprowadził zakaz organizowania podobnych spotkań poza siedzibą firmy oraz spożywania na nich alkoholu. Dotyczy to zarówno oddziałów lokalnych, jak i centrali.

"Oczekuje się od Spółki skromności i racjonalności" - można było przeczytać w komunikacie wydanym przez stację w ostatni poniedziałek.

Co sądzicie o materiale TVP?

To też może cię zainteresować: Dantejskie sceny na Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych. Na pomoc trzeba było czekać po kilka godzin. Wszystkiemu winna gołoledź

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Te trzy znaki zodiaku wśród kobiet rządzą światem. Drzemie w nich potężna siła

O tym się mówi: Popularny gadżet doprowadził po raz kolejny do koszmarnych wydarzeń. 9-letnia dziewczynka trafiła do szpitala