Jak podaje portal "O2", świąteczne przygotowania nie omijają również gwiazd. Niestety nie dla wszystkich te święta będą radosne. Okazuje się, że przy świątecznym stole zabraknie bardzo bliskiej sercu aktorki osoby.

Beata Tyszkiewicz w cieniu

Jakiś czas temu Beata Tyszkiewicz zdecydowała się wycofać z życia publicznego i aktywności artystycznej. Aktorka cieszy się zasłużoną emeryturą, starając się dbać o swoje zdrowie. Przez cały czas może liczyć na wsparcie ze strony córek: Karoliny Wajdy i Wiktorii Padlewskiej.

Aktorka nie tylko nie pojawia się na wydarzeniach kulturalnych, ale praktycznie w ogóle nie wychodzi z domu. Od czasu do czasu Tyszkiewicz daje się namówić na podróż do dworku w Głuchach, który aktorka kupiła niegdyś ze swoim ówczesnym mężem Andrzejem Wajdą. I choć Tyszkiewicz lubi tam spędzać czas, to najlepiej czuje się w swoim własnym domu.

Beata Tyszkiewicz YouTube
Beata Tyszkiewicz YouTube
Beata Tyszkiewicz YouTube

Święta nie tak wesołe, jak zwykle

Niestety w trakcie nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia, przy stole zabraknie niezwykle ważnej dla artystki osoby. Jak donosi tygodnik "Życie na gorąco", Beata Tyszkiewicz nie będzie mogła się w święta cieszyć obecnością młodszej z pociech.

Mieszkająca na co dzień w Szwajcarii Wiktoria, nie będzie w stanie dotrzeć do Polski w okresie świąt. Młodsza córka Beaty Tyszkiewicz pojawi się z rodziną u Beaty Tyszkiewicz dopiero po Nowym Roku. Jak wskazuje Karolina Wajda, dla Beaty Tyszkiewicz "ich wizyta to zawsze największa radość".

Beata Tyszkiewicz YouTube
Beata Tyszkiewicz YouTube
Beata Tyszkiewicz YouTube

Mamy nadzieję, że pomimo nieobecności młodszej córki, Beata Tyszkiewicz będzie w stanie cieszyć się świętami i świąteczną atmosferą, czego z całego serca jej życzymy.

To też może cię zainteresować: Wiadomo, czym zajmuje się młodsza córka sędzi Anny Marii Wesołowskiej. Czy Dominika poszła w ślady znanej mamy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Katarzyna Grochola zamieściła w sieci poruszające nagranie ze szpitala. Mówi o swojej chorobie i kieruje do obserwatorów zaskakującą prośbę

O tym się mówi: Maria Winiarska i Wiktor Zborowski stanęli przed trudną decyzją. Nie udało uniknąć się najgorszego. O czym mowa