Jak podaje portal "Pomponik", Maria Winiarska i Wiktor Zborowski stanęli przed niezwykle trudną decyzją. Musieli sprzedać swój ukochany dom na Mazurach, gdzie przez ostatnie dwie dekady spędzali czas oni, ich córki i wnuczki. To był dla nich ogromny cios.

To był ogromny cios

Maria Winiarska i Wiktor Zborowski związani są ze sobą od pół wieku. Mogą się też pochwalić długim stażem małżeńskim i dwiema dorosłymi już córkami. Starsza z nich od lat mieszka w Brazylii, młodsza realizuje się aktorsko. Małżonkowie mieszkają na co dzień w Warszawie, skąd chętnie uciekali do swojego domu na Mazurach.

W wolne weekendy, a także w wakacje regularnie wyjeżdżali do mazurskiego domu, który otoczony był polami i lasami. Z tym miejscem wiąże się wiele ich wspólnych wspomnień, wspomnień ich dzieci i wnuczek. Niestety ostatnio Winiarska i Zborowski stanęli przed trudną decyzją, dotyczącą sprzedaży ich ukochanego mazurskiego domu.

Finanse przesądziły

Znajoma pary w rozmowie z "Rewią" zdradziła, że aktorska para ma coraz mniej szans na zarobienie pieniędzy. Nie ma zbyt wielu ról w filmach i serialach dla osób w ich wieku. Gra w teatrze nie przynosi kokosów, więc zapadła decyzja o sprzedaży domku na Mazurach i podreperowaniu domowego budżetu środkami uzyskanymi ze sprzedaży.

"Oboje z Marysią nie rozpaczają. Do rzeczy materialnych starają się mieć dystans" - dodała znajoma pary w rozmowie z "Rewią". Źródło magazynu zdradziło, że po sprzedaży Wiktor Zborowski będzie musiał zabrać z mazurskiego domu swój zbiór starych żelazek, który tworzył latami.

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Popularny gadżet po raz kolejny doprowadził do koszmarnych wydarzeń. 9-letnia dziewczynka trafiła do szpitala

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:Żona Grzegorza Krychowiaka pochwaliła się idealną sylwetką. Celia pokazała się na zdjęciach z torebką ze skóry aligatora wartą fortunę. Internauci zdziwieni

O tym się mówi: Joanna Opozda świetnie radzi sobie z samotnym macierzyństwem. Aktorka zabrała małego Vincenta na sanki. Radosna zabawa malcaskradnie serce każdemu