Jak informuje portal "Super Express", Paulina Smaszcz już niebawem po raz pierwszy zostanie babcią. Jej starszy syn i jego żona mają w lutym przyszłego roku powitać na świecie dziecko. Niewiele później była żona Macieja Kurzajewskiego obchodziła będzie swoje 50. urodziny. Tabloid donosi, że ten wyjątkowy dzień zamierza spędzić w słonecznej Iatlii, wspólnie z synem.

Paulina Smaszcz planuje przeprowadzkę do Włoch?

Jeśli wierzyć doniesieniom tabloidu, już niebawem Paulina Smaszcz przeniesie się do Włoch. W rozmowie z Anną Zajdler przyznała, że "czeka ją życiowa zmiana, więc zainwestowała w kurs języka włoskiego". Dodała, że w trzy miesiące chciałaby się nauczyć go w stopniu umożliwiającym jej porozumiewanie się. "Moje życie idzie w tamtym kierunku" - dodała enigmatycznie.

Teraz tamta enigmatyczna wypowiedź nabiera sensu. Na Instagramie Paulina Smaszcz przyznała, że swoje 50. urodziny spędzi w słonecznych Włoszech, gdzie na stałe mieszka jej starszy syn Franciszek wspólnie z żoną Laurą. Smaszcz stwierdziła, że dostanie na wyjątkowe urodziny, najcudowniejszy prezent.

To nie koniec zmian

Ostatnio Paulina Smaszcz stawia na zmiany. "Kobieta-petarda" postawiła na zupełnie nową fryzurę, która radykalnie zmieniła jej wygląd. Teraz możemy ją oglądać w bardzo krótko ściętych włosach, na tak zwanego "jeżyka".

Swoją nową fryzurę zaprezentowała przy okazji nagrania, w którym mówiła o tym, że była przesłuchana na policji w sprawie zgłoszenia, jakie złożył na nią Maciej Kurzajewski. Chodziło o wizytę, jaką Smaszcz złożyła w domu byłego męża pod jego nieobecność. Podkreśliła, że nie było to żadne najście, a także, że jej była teściowa potwierdziła jej zeznania.

Co sądzicie o planach Pauliny Smaszcz?

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesienia o małżeństwie Małgorzaty Kożuchowskiej. Para ma przechodzić poważny kryzys

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kontrolerzy pojawią się w naszych domach. Co będą sprawdzać

O tym się mówi:Zdjęcie księżnej Kate wywołało falę spekulacji. Czy przyszła królowa po raz czwarty zostanie mamą