Jak przypomina portal "Pomponik", program "Rolnik szuka żony" zdobył wśród widzów ogromną popularność. Fani z zapartym tchem śledzą losy kolejnych uczestników miłosnego show TVP, kibicując, żeby rolnikom i rolniczkom udało się znaleźć wymarzoną drugą połówkę. Zainteresowanie uczestnikami nie słabnie również po programie. Teraz wszyscy zastanawiają się, co jest między Kamilą Boś a Stanisławem Pytlarzem, którzy wzięli udział w 8. edycji.

Boś i Pytlarz mają się ku sobie?

Nie tak dawno odbył się zlot uczestników 8. edycji programu "Rolnik szuka żony". W sieci pojawiły się zdjęcia, które dokumentują to wydarzenie. Obserwując fotografie, nie sposób nie oprzeć się wrażeniu, że Kamilę Boś i Stanisława Pytlarza może łączyć coś więcej.

W mediach pojawiły się informację, że parę połączył romans. Portal "Plejada" donosi, że w czasie zlotu uczestników 8. edycji, Kamila i Stanisław byli nierozłączni. Bawili się razem i całkiem miło spędzali razem czas.

"Mają dobry kontakt z Elą Czabator, która poznała ich i próbuje zeswatać, więc bawili się w swoim zaufanym kręgu" - przekazuje portal "Plejada", powołując się na swoje źródło. Co ciekawe, w mediach społecznościowych Staszka nie znajdziemy już zdjęć kobiety, z którą związał się już po zakończeniu prac przy programie "Rolnik szuka żony".

Gradka dla fanów "Rolnik szuka żony"

Już w pierwszy dzień świąt fani programu "Rolnik szuka żony" będą mieli okazję zobaczyć specjalny odcinek, w którym będziemy mieli szansę dowiedzieć się, jak potoczyły się losy par biorących udział w 9. edycji miłosnego show.

Odcinek zostanie wyemitowany w niedzielę 25 grudnia o godzinie 20:20 na antenie TVP1. Dowiemy się z niego m.in. tego, czy Valentyn i Klaudia zdecydowali się wspólnie zamieszkać, a także czy Klaudii udało się odnaleźć w gospodarstwie.

Jak myślicie, między Kamilą a Staszkiem faktycznie jest coś więcej?

To też może cię zainteresować: Anna Lewandowska dołącza do "Dzień dobry TVN". W jakiej roli zobaczymy żonę Roberta Lewandowskiego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Astrolodzy nie mają co do tego najmniejszych wątpliwości. Kobiety spod tych znaków zodiaku są koszmarnymi żonami

O tym się mówi: Pojawiły się nowe informacje w sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek. Matka zaginionej dziewczyny liczy na przełom