Jak informuje portal "Pomponik", Anna Lewandowska ma zostać nową gwiazdą stacji TVN. Żona Roberta Lewandowskiego ma zadebiutować w "Dzień dobry TVN" i to lada dzień, bo już w styczniu 2023 roku. Lewa z pewnością będzie mogła liczyć na wsparcie swojej przyjaciółki Pauliny Krupińskiej, która jest jedną z gospodyń śniadaniówki. Czym w programie zajmie się Anna Lewandowska?

Wyjątkowo zapracowana

Anna Lewandowska z pewnością nie może narzekać na brak zajęć. Lewa ma na swoim koncie kilka dobrze prosperujących biznesów. m.in. catering dietetyczny, aplikację, własną linię kosmetyków. Ich prowadzenie nie jest łatwe, ale przy pomocy dobrze dobranego zespołu współpracowników Lewandowska jest w stanie wszystko ogarnąć.

Jest też bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie często zamieszcza relacje i posty, także te reklamowe. Mimo wielu aktywności i zajęć domowych Anna Lewandowska znalazła czas, żeby współpracować ze stacją TVN, a konkretnie z programem "Dzień dobry TVN". Czym dokładnie zajmie się Lewa?

Anna Lewandowska w "Dzień dobry TVN"!

"Wideoportal" wskazuje, że Anna Lewandowska już w styczniu zaprezentuje "swój noworoczny plan treningowy "Healthy & Active". Żona Roberta Lewandowskiego ma się pojawić w studiu "Dzień dobry TVN" 3 stycznia, aby poprowadzić trening na żywo.

Później ma regularnie pojawiać się w audycjach przez cały miesiąc, poruszając tematy związane ze zdrowym stylem życia. Jak przekonuje Lewandowska, swoją obecnością chce wesprzeć osoby, które chcą zdrowo żyć, ale nie mają w sobie wystarczającej motywacji.

Co sądzicie o nowej "pracy" Anny Lewandowskiej?

To też może cię zainteresować: Książę Harry formułuje poważne zarzuty. "Chętnie kłamali, by chronić mojego brata, ale nie podawali prawdy, która mogła chronić nas"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Fani zaniepokojeni o związek Dody i Dariusza Pachuta. Głos w sprawie zabrał sam zainteresowany

O tym się mówi: Dwuletni tancerz zachwycił publiczność i sędziów niesamowitym poziomem umiejętności. Zaprezentował jeden ze stylów znanego tańca