Jak przypomina portal "Super Express", Doda i Dariusz Pachut potwierdzili jakiś czas temu łączące ich uczucie. Nikt nie wie, od jak dawna para się spotyka, ani na jakim etapie związku są. Jednak wspólne zdjęcia pary zdradzają, że łączy ich głębokie uczucie. Wiele osób niepokoi to, że ostatnio Pachut wyjechał bez Dody. Czy to oznacza pierwszy kryzys? A może nie ma co się doszukiwać tu drugiego dna? Głos w sprawie zabrał sam zainteresowany.

Co dalej z miłością Dariusza Pachuta i Doroty Rabczewskiej?

Widzowie jakiś czas temu mieli okazję oglądać na antenie Polsatu program "12 kroków do miłości", w którym Doda szukała miłości. Niestety żaden z kandydatów nie przypadł jej do gustu. Niedługo potem okazało się, że serce piosenkarki jest zajęte. Doda chętnie publikowała wspólne zdjęcia z Dariuszem Pachutem.

Wiele osób zaniepokoiły ostatnie relacje Pachuta, które część internautów traktuje, jako przejaw kryzysu relacji z Dodą. Okazuje się, że mężczyzna pozostaje poza granicą, podczas gdy Doda wróciła już do Polski. Inni przekonują, że to nie musi być zwiastun rychłego końca związku, ale wynik zobowiązań zawodowych obojga.

Dariusz Pachut zabrał głos

Dariusz Pachut pytany o powody, dla których nie wrócił do Polski razem z Dodą, postanowił zabrać głos. "Nie jestem z show-biznesu, ale na moim przykładzie widać teraz, jak portale manipulują niestety. Śledzą każdy mój ruch, więc wiedzą, że wróciłem do Warszawy, zwłaszcza że publikowałem na InstaStory katering spod choinki w moim domu" - napisał.

Pachut dodał również, że obecnie przebywa za granicą, co ma związek z jego zobowiązaniami zawodowymi, a nie jest to wakacyjny wyjazd i z niczego nie musi się tłumaczyć.

Dariusz Pachut odpowiada na pytania/Instagram @DariuszPachut
Dariusz Pachut odpowiada na pytania/Instagram @DariuszPachut
Dariusz Pachut odpowiada na pytania/Instagram @DariuszPachut

Kolejne pytanie, jakie mu zadano, dotyczyło tego, czy kocha Dodę. Tym razem Pachut postanowił odpowiedzieć bez słów. Zamieścił wspólne zdjęcie z Dorotą Rabczewską, dodając do niego serduszko.

Dariusz Pachut i Doda/Instagram @DariuszPachut
Dariusz Pachut i Doda/Instagram @DariuszPachut
Dariusz Pachut i Doda/Instagram @DariuszPachut

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Seniorzy mogą podnieść swoje emerytury. Część emerytów może zyskać 200, a niektórzy nawet 500 złotych

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jolanta Kwaśniewska przyłapana. Zaskakujące, z czym wyszła z jednego z eleganckich butików

O tym się mówi: Joanna Opozda wróciła do trudnego okresu w swoim życiu. "Ja o tym nie opowiadam za bardzo, bo nie mam na to ochoty"