Jak informuje portal "Interia", choć piąty sezon "Sanatorium miłości" jeszcze nie zdążył wystartować, już budzi ogromne emocje. Po prezentacji nowych uczestników miłosnego show TVP w sieci zawrzało. Internauci nie gryźli się w język, komentując osoby, które zgłosiły się do programu. Dotyczyło to szczególnie pań. Poznajcie szczegóły!

Niebawem rusza nowa edycja "Sanatorium miłości"

"Sanatorium miłości" okazało się ogromnym hitem TVP. Nic dziwnego, że stacja zdecydowała się na kontynuowanie programu. Fani formatu z niecierpliwością wyczekują pojawienia się nowego sezonu. Aby umilić im czas oczekiwania, na oficjalnym profilu zaprezentowano zdjęcia uczestników piątej edycji.

W nadchodzącym sezonie poznamy sześć wyjątkowych kobiet: Anitę, Bożenę, Ewę, Iwonę, Asię i Ulę. Będzie im towarzyszyło sześciu panów: Darek, Adam, Zbigniew, Krzysztof, Józef i Zdzisław. Pod postem prezentującym nowych uczestników zawrzało. Szczególnie mocno oberwało się paniom. O co poszło?

Fani nie kryją emocji

Sympatycy "Sanatorium miłości" ochoczo przystąpili do komentowania. Wielu z nich stwierdziło, że "coraz młodsze panie" biorą udział w formacie. "Niestety castingi do programu idą w złym kierunku. Dlaczego nie postawicie na seniorów, których każdy z nas ma przed oczami, gdy pomyśli 'senior'" - czytamy w jednym z komentarzy.

Internauci wskazują, że stacja przy wyborze uczestników kieruje się tylko i wyłącznie oglądalnością. Fani programu zarzucają stacji, że ta mocno zakłamuje obraz seniora i starości. " Seniorzy, zamiast mieć fun z oglądania, co najwyżej mogą wpaść w kompleksy. Szkoda" - komentują widzowie.

A wy, co sądzicie o tych zarzutach?

To też może cię zainteresować: Barbara Kurdej-Szatan nie ma ostatnio najlepsej passy. Aktorka ma kolejne problemy. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Izabela Trojanowska zdradziła, jakie były ostatnie słowa, jakie usłyszała od Witolda Paszta. Powiedział to niedługo przed odejściem

O tym się mówi: Książę Harry formułuje mocne zarzuty. "Chętnie kłamali by chronić mojego brata, ale nie podawali prawdy, aby ochronić nas"