Na facebookowej stronie Stowarzyszenie Zaginieni Cała Polska, aż roi się od różnych ogłoszeń związanych z trwającymi poszukiwaniami osób zaginionych, informacjami o szczęśliwym odnalezieniu i ponurymi kondolencjami.

Nastolatek dotąd nie dał znaku życia

Tym razem sprawa dotyczy zaginięcia 17-letniego Kacpra Kwiatkowskiego, który 10 grudnia bieżącego roku około godziny 18:30 oddalił się z miejsca zamieszkania, które mieści się w Bydgoszczy, na ul Okrzei.

Dotąd nastolatek nie wrócił do domu, nie nawiązał też kontaktu z nikim, kogo zna. Chłopiec, gdy zaginął miał na sobie koszulkę z krótkim rękawkiem marki Nike, bluzę z kapturem w kolorze czarnym, którą zapina się na zamek błyskawiczny, a także zimową kurtkę z kapturem, także w kolorze czarnym.

Kacper Kwiatkowski ma około 175 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, waży około 80 kg. Jest chłopcem o krótko strzyżonych włosach w kolorze ciemnego blondu, jego nos jest prosty, a uszy zwyczajne, przylegające.

Osoby posiadające jakiekolwiek wiadomości będące w stanie pomóż w ustaleniu aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego 17-latka, mogą skontaktować się z komisariatem policji w Bydgoszczy – Błonie pod numerem telefonu: 47 751 1359, albo skorzystać z alarmowego numeru 112.

Mogą się Państwo kontaktować również z nami poprzez wiadomość prywatną lub e-mail: zaginienicalapolska@gmail.com Gwarantujemy Anonimowość - czytamy w ogłoszeniu stowarzyszenia.

Warto wzmóc czujność, gdy mamy do czynienia z dziećmi i nastolatkami, gdyż ostatnimi czasy, zaginięcia młodych osób przybrały na sile, co powinno mocno zastanowić rodziców i prawnych opiekunów.

Zerknij tutaj: Anna Czartoryska robi wrażenie niesamowitą sylwetką. Aż trudno uwierzyć w to, że gwiazda urodziła czworo dzieci. Jaki jest sekret jej idealnej figury

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy ostatnio: Marta Żmuda-Trzebiatowska wyznała prawdę na temat swoich problemów. Nie akceptowała siebie

O tym się mówi: Znana aktorka spełniła swoje kolejne marzenie. Klaudia Halejcio opublikowała zabawny filmik