Każda z kobiet marzy o tym, aby wyglądać idealnie. Niestety, często same narzucamy sobie kompleksy, których tak naprawdę nie ma. W podobnej sytuacji znalazła się niedawno Marta Żmuda-Trzebiatowska.

Wyznała całą prawdę

Aktorka odnosi liczne sukcesy zawodowe, jest bardzo lubiana przez widzów, a do tego układa jej się także prywatne życie. Razem ze swoim partnerem Kamilem Kulą wychowują dwójkę maluchów. Oboje dbają jednak o prywatność dzieci i nie pokazują ich w mediach.

Marta Żmuda-Trzebiatowska regularnie udziela się na swoim Instagramie. Ostatnio gwiazda opowiedziała o tym, jak czuje się jako matka. Dodała, że czasem dopada ją bezradność i wyczerpanie.

Mogłoby się wydawać, że aktorka ma wszystko, a inni mogą jej tylko zazdrościć. Niedawno jednak, w wywiadzie dla Fakt TV wyznała, że przez wiele lat zmagała się z poważnymi kompleksami. Jako nastolatka nie lubiła tego jak wygląda i wiele lat zajęła jej droga, do pełnej akceptacji swojego ciała.

Długa droga do akceptacji

- Kiedyś miałam ze sobą duży problem i będąc nastolatką, wielu rzeczy w sobie nie akceptowałam. Wykonałam bardzo dużą pracę, żeby siebie polubić. Dla wielu może to brzmieć kuriozalnie, bo postrzegają mnie na podstawie mojego wizerunku amantki, czy okładek, gdzie wszystko jest na swoim miejscu, ale w ciele tej dziewczyny wciąż była mała dziewczynka, która miała mnóstwo kompleksów – wyznała aktorka podczas rozmowy.

Teraz, kiedy już uporała się z nieprawdziwymi wyobrażeniami na temat swojego ciała, o wiele łatwiej było jej zaakceptować siebie i zmiany jakie zaszły w jej wyglądzie po obu ciążach.

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ