Już na dniach na antenie Telewizji Polskiej pojawić się ma czwarty już sezon programu muzycznego "The Voice Senior". Jak donoszą media, produkcja formatu zdecydowała się na wprowadzenie znaczących zmian dotyczących składu loży jury.

Spore zmiany w muzycznym talent show dedykowanym osobom w wieku senioralnym

Jak pamiętamy, okrutny los, bez konsultacji z producentami muzycznego show wprowadził zmiany skład jury, przez śmierć Witolda Paszta.

Teraz Pomponik donosi, że w emitowanym od 2019 roku programie „The Voice Senior” zaplanowano znaczące zmiany, które dotyczą członków jury i jednocześnie trenerów biorących udział w programie uczestników.

Gwoli przypomnienia, w wymienionym wyżej programie konkurować ze sobą mogą uczestnicy, którzy przekroczyli 60. rok życia. Kolejny sezon programu spodziewany jest już od 7 stycznia 2023 roku. Wielu wielbicieli tego programu czeka spore zaskoczenie, gdyż do grona jurorów dołączyć mają nowe postaci.

Według medialnych doniesień, Alicja Majewska zastąpić ma genialna mezzosopranistka Alicja Węgorzewska, natomiast nieżyjącego już Witolda Paszta zastąpić ma Tomasz Szczepanik, członek zespołu Pectus. Reszta wkładu ma być niezmieniona, ku radości wiernych fanów Maryli Rodowicz i Piotra Cugowskiego.

"The Voice Senior" to format rozrywkowy, więc poza tym, iż będę wsparciem trenerskim dla uczestników, zamierzam się w tym programie dobrze bawić! Od uczestników najnowszej edycji oczekiwałbym szczerości w przekazie, aby śpiewali sercem, emocjami, a nie wyuczonymi schematami" - stwierdził Tomasz Szczepanik.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Mój mąż zaproponował mi rozwód. Wszystko przez to, co obiecała mu babcia

Zerknij też tutaj, aby nic ważnego Ci nie umknęło: Celine Dion zdobyła się na szczere wyznanie. Wokalistka przyznała, że jest nieuleczalnie chora