Jak podaje portal "Pomponik", Joanna Kurska została wezwana na dywanik do swojego przełożonego. Obecny prezes TVP miał wezwać Kursk w związku z informacjami, jakie w ostatnią środę obiegły media. Mowa o nowym stanowisku jej męża, który ma zacząć pracę w Banku Światowym. Instytucja ma swoją siedzibę w Stanach Zjednoczonych i Jacka Kurskiego czeka przeprowadzka. Losy Kurskiej w "Pytaniu na śniadanie" stanęły pod znakiem zapytania, przynajmniej takie plotki krążą na Woronicza.

Jacek Kurski z nową posadą

W środę 7 grudnia jedną z najważniejszych informacji była ta, dotycząca nowej pracy Jacka Kurskiego. Były prezes TVP został wyznaczony przez Adama Glapińskiego do pracy w Banku Światowym w Waszyngtonie (Stany Zjednoczone). Dla wielu było to ogromnym szokiem, nie tylko ze względu na ewentualne kompetencje Kurskiego.

Wielu spodziewało się, że Jacek Kurski ponownie wróci do czynnej polityki. Spekulowano nawet, że może wejść do rządu. Ostatecznie były prezes musi się "zadowolić" fuchą w Stanach, gdzie może liczyć na zarobki przekraczające 83 tys. zł miesięcznie!

Co dalej z losem Joanny Kurskiej w TVP?

Po tym, jak media obiegła informacja o nowej pracy Jacka Kurskiego, na korytarzach TVP zaczęto spekulować, co dalej z przyszłością Joanny Kurskiej w stacji. Przypomnijmy, po dymisji Kurskiego, jego żona została szefową "Pytania na śniadanie". Być może wyjazd męża za granicę, zakończy jej przygodę ze śniadaniówką.

Kurska została wezwana w tej sprawie do samego prezesa, który chciał wybadać, jakie są dalsze plany szefowej "Pytania na śniadanie".

" W firmie mówi się, że Matyszkowicz zaprasza ją do siebie, żeby wybadać, jakie są jej dalsze plany, czy wyjeżdża z kraju z mężem, czy też zostanie. Pewnie od tego zależeć będą dalsze jej losy w TVP. Choć nie tylko od tego" - zdradziła osoba związana z pytaniem na śniadanie, w rozmowie z "Wideoportalem".

Joanna Kurska/YouTube @Plotki24h
Joanna Kurska/YouTube @Plotki24h
Joanna Kurska/YouTube @Plotki24h

Ponoć sama zainteresowana miała zapewnić swoich współpracowników o tym, że nie zamierza przeprowadzać się do USA.

Myślicie, że faktycznie Joanna Kurska zostanie w kraju i w "Pytaniu na śniadanie"?

To też może cię zainteresować: Odszedł Jan Nowicki. Wiadomo, jak wyglądały ostatnie chwile legendarnego artysty

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Olga Bołądź pojawiła się na czerwonym dywanie i zaskoczyła wszystkich. Aktorka potwierdziła radosną nowinę

O tym się mówi: Kolejni cywile dostają wezwania na ćwiczenia. Wiadomo, kto może się go spodziewać. Głos w sprawie zabarło Centralne Centrum Rekrutacji Wojskowej