Jak informuje portal "Super Express", w Pałacu Prezydenckim miały miejsce uroczyste Mikołajki. Okazuje się, że to nie jedyna tradycja, jaką kultywuje Agata Kornhauser-Duda. Żona prezydenta wprowadziła też swój mniej formalny zwyczaj i powtarza go co rok. O czym dokładnie mowa?

Nieformalna tradycja pierwszej damy

Stroje Agaty Kornhauser-Dudy zawsze wywołują zainteresowanie. Pierwsza dama, co jakiś czas dokonuje niewielkiej zmiany stylu. Na początku mogliśmy ją oglądać w koszulach i spódnicach. Później zaczęła stawiać na zwiewne, długie sukienki, czy dopasowane spodnie i garnitury. Pierwsza dama śmielej podchodzi także do kolorów i wzorów.

Okazuje się jednak, że żona prezydenta Dudy w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia stawia na konkretne ubrania. W tym magicznym czasie, kiedy wokół nas pojawiają się świąteczne ozdoby, Agata Kornhauser-Duda stawia na kratę!

W czasie spotkań odbywanych w klimacie świątecznym pierwsza dama wybiera różne warianty materiałów w kratę. Stało się tak między innymi w trakcie tegorocznej akcji "Choinki Jedynki", na którą żona Andrzeja Dudy założyła marynarkę w szkocką kratę. W 2020 roku w związku z tą samą akcją postawiła na brązową kratę.

Także w czasie wirtualnego świątecznego spotkania z Amazonkami i pacjentkami onkologicznymi, postawiła na kratę w odcieniach czerni i bieli.

Wam też materiały w kratę kojarzą się z okresem świątecznym? A wy, macie stroje, które szczególnie chętnie wybieracie w okresie świąt Bożego Narodzenia?

To też może cię zainteresować: Paulina Smaszcz została przesłuchana przez policję. Była żona Macieja Kurzajewskiego zdradza szczegóły. W takiej odsłonie jej jeszcze nie widzieliśmy

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Całe życie ciężko pracowała. W jednej chwili postanowiła wszystko zmienić. Jednak było już za późno

O tym się mówi: Kolejni cywile dostają wezwania na ćwiczenia. Wiadomo, kto może się go spodziewać. Głos w sprawie zabarło Centralne Centrum Rekrutacji Wojskowej