Jak przypomina portal "Interia", bohaterowie telenoweli "Zbuntowany anioł" cieszyli się sympatią widzów na całym świecie. Polska widownia miała okazję go oglądać na antenie Polsatu. Jak dziś wyglądają bohaterowie produkcji i czym się zajmują?

Serial pokochały miliony

"Zbuntowany anioł" pojawił się w telewizji w 2000 roku, z miejsca podbijając serca Polaków. Mało kto nie śledził losów służącej Milagros, która zakochała się w synu swojego szefa (który był też jej ojcem). W główne role wcielali się Natalia Oreiro i Facundo Arana.

Natalia Oreiro

Serialowa Milagros kończy w tym roku 45. lat i w dalszym ciągu koncentruje się na pracy aktorskiej. Widzowie mieli okazję oglądać ją w serialach "Entre canibales", "Solamente vos" i "Las Rojas". Tylko w tym roku zagrała w czeterech produkcjach: "Santa Evita", "Iosi, el espia arrepentido", "Muerta de amor" i "Bajo tus pies". Oreiro przeprowadziła się do Rosji, gdzie otrzymała tamtejsze obywatelstwo.

Facundo Arana

Facundo Arana wcielał się w postać Ivo i był obiektem westchnień nie tylko serialowej Milagros. Jego przygoda aktorska nie skończyła się na występie w "Zbuntowanym aniele". Fani mają okazję zobaczyć jego umiejętności na deskach argentyńskich teatrów. Aktor założył rodzinę i stara się z bliskimi spędzać jak najwięcej czasu.

Victoria Onetto

Victoria Onetto w telenoweli wcielała się w rolę Liny, przyjaciółki głównej bohaterki. Po zakończeniu prac na planie "Zbuntowanego anioła" zagrała w kilku produkcjach, ale ostatecznie nie związała swojej przyszłości z aktorstwem. Zaangażowała się politycznie i została podsekretarzem do spraw polityki kulturalnej w Buenos Aires.

Veronica Vieyra

Veronica wcielała się w serialową siostrę głównego bohatera. Choć grana przez nią Victoria była rozpuszczona i traktowała innych z wyższością, ostatecznie zdobyła sympatię widowni serialu. Vieyra bardzo dba o swoją prywatność i niezbyt chętnie dzieli się w sieci informacjami na swój temat. Od czasu do czasu zamieszcza jednak zdjęcia, na których widać, że czas okazuje się dla niej wyjątkowo łaskawy i wciąż zachwyca urodą.

Który z serialowych bochaterów najmocniej zapadł wam w pamięć?

To też może cię zainteresować: Ewa Lemańska zdobyła serca widzów rolą Maryny w "Janosiku". Jej życie nie było jednak usłane różami. Czy los się wreszcie do niej uśmiechnął

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marta Kaczyńska zadała szyku na spacerze z rodziną. Stylista nie mógł nie skomentować tego elementu jej ubioru

O tym się mówi: Paulina Smaszcz po raz kolejny rozbudziła Internet. Tym razem wyznała, który piłkarz skradł jej serce