Paulina Smaszcz od pewnego czasu nie znika z pierwszych stron portali plotkarskich. Gwiazda nieustannie komentuje związek swojego byłego partnera – Macieja Kurzajewskiego i Kasi Cichopek.

Paulina Smaszcz liczy na dobre kontakty ze swoim byłym mężem

Kobieta nie szczędziła przykrych komentarzy zarówno w kierunku samej Cichopek, jak i Macieja Kurzajewskiego. Teraz zaznacza jednak, że wierzy w to, że będzie mieć dobre relacje ze swoim byłym mężem.

Jak podaje portal Pomponik, ostatnio Paulina Smaszcz zorganizowała na swoim Instagramie audycję live. Podczas relacji gwiazda chętnie odpowiadała na pytania internautów. Jeden z nich zapytał jej, jaki wynik obstawia w meczu Polska – Argentyna.

Słowa gwiazdy wywołały poruszenie w sieci

Kobieta stanowczo odpowiedziała, że nie interesuje się zbytnio piłką nożną, a co więcej, nie wierzy w sukces naszych piłkarzy. Wyznała jednak, że jeden z naszych reprezentantów bardzo jej się podoba. Który z piłkarzy zasłużył sobie na uwagę Smaszcz?

- Jeśli mnie zapytacie, kto jest najprzystojniejszy, to oczywiście Krychowiak. Krycha jest genialny. Jezu, jaki to piękny facet jest. Jaki piękny facet. Nigdy z nim nie rozmawiałam, nie poznałam go, ale estetycznie podoba mi się najbardziej – wyznała gwiazda.

Wiadomo jednak, że Grzegorz Krychowiak od jedenastu lat jest związany z piękną modelką – Celią Jaunat. Paulina Smaszcz nie ma chyba zatem szans, na wielką miłość z piłkarzem.

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ