Jak podje portal "Super Express", Paulina Smaszcz zdecydowała się odpowiedzieć na pytania zadawane jej przez internautów. W trakcie sesji przyznała, że boryka się z problemami ze zdrowiem. Zapewniła też swoich sympatyków, że z pewnością sobie z nimi poradzi i wyjdzie z nich silniejsza. Co dolega byłej żonie Macieja Kurzajewskiego?

Paulina Smaszcz nie znika z pierwszych stron

O Paulinie Smaszcz od dłuższego czasu jest bardzo głośno, co była żona Macieja Kurzajewskiego zawdzięcza swojej aktywności medialnej i mało przyjemnym komentarzom, jakie pozwala sobie wygłaszać nie tylko pod adresem swojego byłego męża i jego nowej partnerki. Na jej celowniku znalazła się między innymi Iza Janachowska, której zarzuciła "pyknięcie dziecka z milionerem".

Ostatnio Paulina Smaszcz przynała, że mierzy się z poważnymi problemami zdrowotnymi. "Problemy neurologiczne, problemy z kręgosłupem, problemy onkologiczne. Wszystko się razem wymieszało w jednym czasie" - przyznała Smaszcz, wskazując, że nie tylko zbyt dużo pracowała, ale też zbyt dużo doświadczyła.

"Za dużo na jedną osobę" - stwierdziła smutno, by po chwili ze znacznie większym optymizmem stwierdzić, że z pewnością poradzi sobie ze wszystkim.

Nietypowe objawy

Paulina Smaszcz przyznała, że pojawiły się u niej pewne nietypowe objawy, które postanowiła skonsultować ze specjalistą. O jakim objawie mowa? Okazuje się, że "kobieta petarda" zauważyła, że jej mowa jest mniej wyraźna niż miało to miejsce do tej pory.

Do tego Smaszcz ma "problemy z jedną częścią twarzy, zaczyna się duży problem neurologiczny". Mamy nadzieję, że już niebawem Paulina Smaszcz przekaże nam dobre informacje na temat swojego stanu zdrowia.

Co sądzicie o ostatniej aktywności Pauliny Smaszcz?

To też może cię zainteresować: Zaskakujące doniesienia o Małgorzacie Rozenek-Majdan. Czy gwiazda zniknie z "Dzień dobry TVN"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Ula nie bała się już niczego. Najgorsze jest to, co jej mąż powiedział przed udarem

O tym się mówi: Konflikt między Ewą Krawczyk a Krzysztofem Krawczykiem Juniorem odbił się echem poza granicami kraju. Padły jednoznaczne głosy poparcia