Jak przypomina portal "Pomponik", Ola Kwaśniewska współprowadzi program "Miasto Kobiet" emitowany na antenie TVN Style. Córka byłego prezydenta postanowiła zdradzić, jak wygląda współpraca ze stacją. Okazuje się, że nie zawsze jest tak kolorowo, jak mogłoby się wydawać. Poznajcie szczegóły!

Znów w "Mieście kobiet"

Jakiś czas temu Ola Kwaśniewska zdecydowała się wrócić na ekrany telewizorów i znów zasiadła na kanapie "Miasta kobiet", które współprowadzi. W programie nie unika się trudnych tematów, a także spraw, które budzą wiele emocji.

Wystarczy przypomnieć, że to właśnie Ola Kwaśniewska przeprowadziła wywiad z Marcinem Hakielem, w którym były już mąż Katarzyny Cichopek wyznał, że w ich związku pojawił się ktoś trzeci. Po tym wywiadzie ruszyła lawina spekulacji o romansie aktorki z Maciejem Kurzajewskim.

Ola Kwśniewska, Marcin Hakiel/YouTube @TVN Style
Ola Kwśniewska, Marcin Hakiel/YouTube @TVN Style
Ola Kwśniewska, Marcin Hakiel/YouTube @TVN Style

Aleksandra Kwaśniewska szczerze o współpracy z TVN

Ola Kwaśniewska zdecydowała się szczerze opowiedzieć o tym, jak wygląda jej praca w "Mieście kobiet". Prowadząca nie ukrywa, że nie zawsze jest lekko, łatwo i przyjemnie. Jak wyznała, najtrudniejszymi dla niej odcinkami były te, w których rozmawiała z matkami, które musiały pożegnać na zawsze swoje dzieci.

"Dla mnie to są takie najtrudniejsze tematy, bo ja się zawsze boję, czy uda mi się utrzymać emocje na wodzy. Temat dotyczył najtrudniejszej starty, z jaką się może się mierzyć człowiek. W każdym razie - rodzic. Ze stratą dziecka" - wyznała na nagraniu.

Córka byłego prezydenta podkreśliła jednak, że poruszanie takich trudnych tematów, jest bardzo ważne, bo z jednej strony oswaja nas z trudnymi tematami, z drugiej zaś daje siłę tym, którzy mierzą się z nimi w milczeniu.

A wy, co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Kasia Cichopek zaskoczyła wszystkich. Pojawiła się w pewnym miejscu zupełnie sama. Gdzie jest Maciej Kurzajewski

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Doda upokorzona w jednym z hoteli. Nie przebierała w słowach opisując sytuację. O co poszło

O tym się mówi: Paulina Smaszcz kolejny raz rozbudziła Internet. Tym razem wyznała imię piłkarza, który skradł jej serce