Jak podaje portal "Super Express", Tomasz Lis przebywa w szpitalu. Dziennikarz ma przejść poważny zabieg związany z wadą serca, jaką u niego wykryto. Lis w swoich mediach społecznościowych zamieścił nagranie wykonane w szpitalu. Co się na nim znalazło?

Tomasz Lis w szpitalu

Tomasz Lis boryka się ze sporymi problemami zdrowotnymi. Dziennikarz ma na swoim koncie już 4 udary, a przy okazji ostatniego z nich, wykryto u niego wadę serca. Obecnie dziennikarz przebywa w klinice w Aninie. W nagraniu zamieszczonym w sieci w niedzielę 4 grudnia Lis zdradził, że w poniedziałek czeka go poważny zabieg.

"W miłości jest przez żołądek do serca, w kardiologii jest przez żyłę albo przez tętnicę do serca. Noga przygotowana, serce gotowe. Psychicznie jest już tylko niecierpliwość więc jutro wszystko w rękach fachowców i mam nadzieję, że na Mikołajki dostanę sprawne serce" - mówi na nagraniu Tomasz Lis.

Zabieg ma związek z tym, że u dziennikarza wykryto ubytek przegrody międzyprzedsionkowej. Co więcej, lekarze podejrzewają, że ubytek ten, mógł przyczynić się do udaru. Tomasz Lis podkreśla w filmiku, że fizycznie jest bardzo dobrze przygotowany do czekającej go operacji. Dziennikarz przyznał, że z niecierpliwością wyczekuje zabiegu i efektu, jaki może on przynieść.

Lis z nadzieją patrzy w przyszłość i jak podkreśla, ma nadzieję, że zabieg przebiegnie u niego pomyślnie i będzie mógł niebawem cieszyć się w pełni sprawnym sercem. Liczymy na to, że dziennikarz szybko będzie w stanie przekazać nam dobre wieści. Jeśli tak się stanie, z pewnością Was o tym poinformujemy!

Śledzicie media społecznościowe Tomasza Lisa?

To też może cię zainteresować: Kasia Cichopek zaskoczyła wszystkich. Pojawiła się w pewnym miejscu zupełnie sama. Gdzie jest Maciej Kurzajewski

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Zdjęcie Małgorzaty Rozenek wywołało oburzenie wśród fanów. Co tym razem poszło nie tak

O tym się mówi: Paulina Smaszcz kolejny raz rozbudziła Internet. Tym razem wyznała imię piłkarza, który skradł jej serce