Małgorzata Rozenek już od wielu lat nieustannie udziela się w mediach społecznościowych. Gwiazda publikuje na Instagramie zdjęcia i filmik ze swojego codziennego życia, a często decyduje się także na reklamowanie różnorodnych produktów oraz usług.

Nowe zdjęcie Rozenek wywołało burzę

Co więcej, publikowane przez Rozenek materiały nierzadko są obiektem kontrowersyjnych komentarzy ze strony internautów. Nie inaczej było i tym razem. Co takiego zrobiła znana gwiazda?

Jak podaje portal Plotek, na instagramowym profilu Małgosi Rozenek pojawiło się już świąteczne zdjęcie. Celebrytka zapozowała do niego wraz z członkami swojej rodziny. Oczywiście sesja zdjęciowa była elementem kampanii reklamowej jednego z producentów biżuterii.

Fani nie zostawili na niej suchej nitki

Cała rodzina ubrana jest w zimowe stylizacje – ciepłe swetry i ciężkie, zimowe obuwie. Jedynie w stylizacji Małgosi Rozenek coś ewidetnie nie gra. Od razu zauważyli to obserwatorzy gwiazdy i nie zostawili na niej suchej nitki. O co chodzi?

Okazuje się, że Małgosia ma na nogach białe szpilki z perłami. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że buty te są w połowie odkryte, a stopa celebrytki zanurzona jest w wysokim śniegu.

- Zima a szpileczki jak na lato;

- Mogli dać inne buty pani Rozenek, bo te nie pasują do zimowej scenerii – komentowali fani gwiazdy.

A co Wy myślicie o takiej stylizacji Rozenek? Czy to faktycznie ogromna wpadka czy może komentarze internautów są mocno przesadzone?

Jak informował portal "Życie News": MICHAŁ WIŚNIEWSKI ZALICZYŁ NIEZŁĄ WPADKĘ W TVP. WSZYSTKO ZAREJESTROWAŁY KAMERY. PIOSENKARZ MOCNO NARAZIŁ SIĘ OPIEKUNOM KRÓLIKÓW W STUDIU. CO SIĘ STAŁO

Przypomnij sobie: UTARŁO SIĘ PRZEKONANIE, ŻE PIES UPODABNIA SIĘ DO WŁAŚCICIELA. CZASEM MOŻNA GO JEDNAK POMYLIĆ Z BOHATEREM FILMOWYM CZY ZWYKŁYM PRZEDMIOTEM

Portal "Życie News" pisał również: FILIP CHAJZER ROZPOCZĄŁ NOWY ETAP W SWOIM ŻYCIU. GOSPODARZ DZIEŃ DOBRY TVN POTWIERDZIŁ MEDIALNE DONIESIENIA. W SIECI ZNALAZŁO SIĘ ZDJĘCIE Z RANDKI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: WŁAŚCICIELE MIESZKAŃ I DOMÓW MUSZĄ WYPEŁNIĆ NOWY OBOWIĄZEK. BRAK PEWNEGO DOKUMENTU MOŻE SKUTKOWAĆ KONIECZNOŚCIĄ ZAPŁATY. KTO MUSI O NIEGO WYSTĄPIĆ