Jestem żonaty, ale na starość zakochałem się w innej kobiecie. Moja żona ma 62 lata. Mamy dorosłego syna, jest już żonaty, ma nawet dzieci.

Kiedy nasz syn dorósł i ożenił się, zauważyłem, że moja żona i ja oddaliliśmy się od siebie

Kiedy przeszliśmy na emeryturę, chciałem, żebyśmy kupili dom na wsi. Żona wcale tego nie chciała. Zdołałem ją jednak przekonać. W krótkim czasie kupiliśmy ładny mały dom, gdzie zamieszkaliśmy latem. Bardzo lubiłem tam mieszkać o tej porze roku, jednak mojej żonie w ogóle nie podobało się życie na wsi. Lubiła wylegiwać się na kanapie, czytać książki i oglądać telewizję. Stanowczo odmówiła mi pomocy w ogrodzie. Oznajmiła, że ​​nie czuje się dobrze.

Wszystko musiałem robić sam

Do miasta wróciliśmy na jesień, na co zona czekała z utęsknieniem. Jednak po tygodniu spakowałem swoje rzeczy i wróciłem do domku na wsi. Po prostu lepiej się tam czuję. Moja żona została w mieście. Teraz widujemy się bardzo rzadko.

Mieszkając tam, gdzie czułem się najlepiej, wpadłem jak śliwka w kompot. Zakochałem się w innej kobiecie. Ma 60 lat. Na początku nie odpowiadała zbytnio na moje uczucia. Jednak teraz widzę, że odwzajemnia moje uczucia.

Chcę rozwieść się z żoną, ale bardzo się boję, jak zareaguje na to nasz syn. W końcu wygląda to dość niezręcznie, bo mówiąc żonie, że zajmuję się domem, tak naprawdę zajmuję się inną kobietą...

Moja żona jeszcze nic o tym nie wie. Nadal nie mogę się zdecydować, aby powiedzieć jej, że chcę się z nią rozwieść. Po prostu nie wiem, jak zacząć, jak do tego podejść, aby jak najbardziej oszczędzić jej łez. Boję się też, że syn zerwie ze mną kontakt, a nie chcę go stracić!

Zobacz, o czym pisaliśmy ostatnio: Danuta Martyniuk zdecydowała się wyjaśnić swoje skandaliczne słowa skierowane do internautów. Przy okazji opowiedziała, jak dziś sprawuje się jej syn

O tym się mówi: Wyjawiono całą prawdę o ślubie kościelnym Katarzyny Cichopek. Co planuje zrobić gwiazda