Jak podaje portal "Wirtualna Polska", Małgorzata Rozenek-Majdan nie należy do najbardziej lubianych prowadzących "Dzień dobry TVN". Ostatnia zapowiedź stacji, w której pojawiła się "perfekcyjna pani domu", spotkała się z lawiną negatywnych komentarzy. O co poszło?

Lawina komentarzy pod zapowiedzią TVN-u

Na instagramowym profilu stacji pojawiła się zapowiedź, że w czwartkowego programu "Dzień dobry TVN", którą reklamował duet Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński. Nie jest tajemnicą, że żona Radka Majdana nie jest ulubienicą widzów i wielu z nich otwarcie przyznaje, że omija szerokim łukiem programy, w których ona się pojawia.

Pod zapowiedzią stacji pojawiło się wiele negatywnych komentarzy, w których widzowie wyrażali nadzieję, że zdjęcie nie będzie miało pokrycia w rzeczywistości. "Oby to była inna para, każda jest lepsza od tej" - czytamy w jednym z komentarzy. Część internautów przyznała, że przełącza kanał, kiedy widzi, że program prowadzi Małgorzata Rozenek-Majdan.

Wszyscy myśleli, że to minie

Pierwsze występy Małgorzaty Rozenek-Majdan w "Dzień dobry TVN" spotkały się z ogromną krytyką. Telewidzowie zwracali uwagę na błędy językowe popełniane przez "perfekcyjną panią domu", na jej złą dykcję i brak luzu. I choć partnerka Krzysztofa Skórzyńskiego stara się poprawić, fala negatywnych komentarzy nie ustaje.

W ostatnich dniach pojawiły się medialne doniesienia, że dni Rozenek-Majdan w "Dzień dobry TVN" są policzone i stacja zamierza z niej zrezygnować. Póki co, plotki te nie zostały oficjalnie zdementowane ani potwierdzone.

A wy, jak oceniacie występy Małgorzaty Rozenek-Majdan?

To też może cię zainteresować: Na taką wygraną mogą liczyć zwycięzcy „The Voice of Poland”. Jak to wygląda w pozostałych programach typu talent show

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Wyjawiono całą prawdę o ślubie kościelnym Katarzyny Cichopek. Co planuje zrobić gwiazda

O tym się mówi: Dorota Stalińska zarabia zawrotne kwoty. Jakim majątkiem dysponuje gwiazda