Jak podaje portal "Eska", uczestnicy polskich talent show mogą liczyć na spory przypływ gotówki, oczywiście, jeśli uda im się wygrać. Na jaką kwotę mogą liczyć zwycięzcy programu "The Voice of Poland"? Jak ta kwestia prezentuje się w przypadku pozostałych talent show?

Ile zgarnia zwycięzca "The Voice of Poland"?

Popularne powiedzenie mówi, że "pieniądze szczęścia nie dają", ale nie jest też tajemnicą, że ułatwiają bardzo wiele rzeczy — choćby realizowanie swoich pasji. Wiedzą o tym osoby, które próbują swoich sił w programach typu talent show, które wiążą się nie tylko z rozpoznawalnością, ale także z szansą na wygranie sporych pieniędzy.

Zwycięzca programu "The Voice of Poland" dostaje 50 tys. zł, a także możliwość podpisania kontraktu płytowego z wytwórnią Universal Music Polska. Na znacznie wyższą wygraną może liczyć zwycięzca "Mam Talent". Tu główna wygrana wynosi 300 tys. zł.

Jak wygląda to w innych programach?

Laureat programu "Top Model" dostaje czek na 100 tys. zł, a także podpisuje kontrakt z agencją modelingową. Trafia również na okładkę magazynu "Glamour". Na taką samą nagrodę pieniężną mogą liczyć zwycięzcy programu "Master Chef". Dodatkowo dostają oni możliwość wydania własnej książki z przepisami.

100 tys. zł zgarnął również ostatni zwycięzca Piekielnej kuchni. Dodatkowo ma możliwość odbycia stażu w restauracji Mateusza Gesslera i wprowadzenia do menu swojego autorskiego dania.

Zaskoczyły was wysokości nagród pieniężnych w opisanych programach? Która najbardziej?

To też może cię zainteresować: Eleni zdobyła się na wyjątkowy gest wobec człowieka, który odebrał życie jej córce. "Bez tego nie mogłabym żyć ani śpiewać"

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. Zabrałam moją 70-letnią matkę ze wsi do swojego mieszkania. Teraz bardzo tego pożałowałam. Jej stan zdrowia nie jest dobry

O tym się mówi: Michał Wiśniewski zaliczył niezłą wpadkę w TVP. Wszystko zarejestrowały kamery. Piosenkarz mocno naraził się opiekunom królików w studiu. Co się stało