Jak wskazuje portal "Asian Times", Baba Wanga jest jedną z najpopularniejszych wizjonerek. Jej zwolennicy przekonują, że aż 85 proc. jej przepowiedni się wypełniło. Co zapowiada "Nostradamus z Bałkanów" na 2023 rok?

Baba Wanga i trafne przepowiednie

Baba Wanga w wieku 12 lat straciła wzrok, ale zyskała dar widzenia tego, co ma się wydarzyć w przyszłości. Jej zwolennicy przekonują, że jej zapowiedzi sprawdziły się aż w 85 procentach. Miała ona trafnie przewidzieć wybuch II Wojny Światowej, poprzedzony dojściem do władzy Adolfa Hitlera.

W swoich wizjach miała ujrzeć również wybuch w elektrowni atomowej a Czarnobylu, rozpad ZSRR, a także ataki terrorystyczne z 11 września 2001 roku, do których doszło w Stanach Zjednoczonych. Z tym większym niepokojem sympatycy Baby Wangi patrzą na jej zapowiedzi dotyczące nadchodzącego roku. Co ma się wydarzyć?

Baba Wanga/YouTube @Fantastyczny Świat
Baba Wanga/YouTube @Fantastyczny Świat
Baba Wanga/YouTube @Fantastyczny Świat

Przerażające zapowiedzi Baby Wangi na 2023 rok

Jedna z zapowiedzi Baby Wangi odnosząca się do nadchodzącego roku, mówi o możliwym wybuchu nuklearnym. Ma do niego dojść w jednej z elektrowni atomowych. Zapowiedź ta budzi ogromny niepokój, tym bardziej, gdy weźmiemy pod uwagę fakt toczącej się na Ukrainie wojny i potencjalnego zagrożenia, jakie się z tym wiąże.

Wśród wizji Baby Wangi na nadchodzący rok, znalazła się również zapowiedź końca naturalnych poczęć. Mają je zastąpić hodowle ludzi w laboratoriach. Jasnowidzka zapowiedziała, że rodzice będą mieli wpływ na to, jakie cechy będą miały poczęte dzieci, a liderzy i lekarze będą decydowali kto się urodzi, a kto nie.

Baba Wanga/YouTube @Times Now
Baba Wanga/YouTube @Times Now
Baba Wanga/YouTube @Times Now

Warto w tym miejscu wskazać, że Baba Wanga przewidziała, że w 2028 roku ludzie staną na powierzchni Wenus, na co raczej nie można liczyć, biorąc pod uwagę problemy, jakie mamy z powrotem na Księżyc, który znajduje się bliżej i jest bardziej przyjaznym dla nas miejscem niż najgorętsza planeta w Układzie Słonecznym.

Może więc przyszły rok nie będzie tak tragiczny, jak wynika to z zapowiedzi Baby Wangi. Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Krzysztof Jackowski nie ma wątpliwości. Tego możemy spodziewać się w 2023 roku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Danuta Martyniuk zdecydowała się wyjaśnić swoje skandaliczne słowa skierowane do internautów. Przy okazji opowiedziała, jak dziś sprawuje się jej syn

O tym się mówi: Wyjawiono całą prawdę o ślubie kościelnym Katarzyny Cichopek. Co planuje zrobić gwiazda