Jak przypomina portal "Pomponik", Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski doczekali się dwóch synów. Starszy z nich, Franciszek, zdecydował się radykalnie odciąć się od rodzinnego skandalu i postanowił zmienić nazwisko. Na jakie?

Rozstanie Smaszcz i Kurzajewskiego

Po ponad dwudziestu wspólnie spędzonych latach Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski, zdecydowali się rozwieść. Choć sam rozwód przebiegł spokojnie i bez prania brudów, to po tym, jak prezenter związał się z Katarzyną Cichopek, rozpętała się medialna burza. Paulina Smaszcz nie unikała okazji, żeby dopiec swojemu byłemu mężowi i jego nowej partnerce.

"Kobieta petarda" stwierdziła między innymi, że jej były mąż chciał zakończyć relację z Cichopek. W innym oświadczeniu wyznała, że tylko jej Kurzajewski zawdzięcza fakt, że nie został zwolniony z TVP. Wśród licznych zarzutów, najmocniejszym był ten, że Kurzajewski okłamywał swoich synów i bliskich, nie mówiąc prawdy o tym, kiedy faktycznie zaczął się jego romans z Cichopek.

Paulina Smaszcz/YT @Magazyn VIVA!
Paulina Smaszcz/YT @Magazyn VIVA!
Paulina Smaszcz/YT @Magazyn VIVA!

Paulina Smaszcz nie wahała się przed wplątaniem w całą aferę swoich synów (nie przesądzamy, czy odbyło się to za ich zgodą, czy nie). W licznych wywiadach i oświadczeniach zapewniała, że obaj stoją po jej stronie, a wiele rzeczy robiła na ich wyraźną. Tak miało być m.in. z wizytą w domu Kurzajewskiego, pod jego nieobecność.

Syn Kurzajewskiego zmienił nazwisko

Osoby z otoczenia Kurzajewskiego wskazywali z kolei, że synowie nie mają problemu z tym, że ich ojciec kogoś ma. Podkreślali, że synowie Smaszcz i Kurzajewskiego polubili Katarzynę Cichopek, choć nie mają szczególnie często okazji się widywać, bo obaj przebywają za granicą.

Trudno powiedzieć, gdzie leży prawda, biorąc pod uwagę fakt, że starszy syn Kurzajewskiego i Smaszcz, zdecydował się zmienić nazwisko. Okazuje się, że Franciszek zrezygnował z nazwiska ojca i postanowił przejąć nazwisko swojej małżonki Laury. Portal "Plejada" wskazuje, że obecnie nosi on nazwisko Vaccari.

Co sądzicie o decyzji starszego syna Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego?

To też może cię zainteresować: Przyjaciel księcia Filipa zdradził przyczynę odejścia królowej Elżbiety II. Monarchini zmagała się z poważną chorobą

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Natalia Szroeder nie gryzła się w język. Szczerze mówi o Kościele i Telewizji Polskiej

O tym się mówi: Straż miejska może zapukać do drzwi. Trwają wielkie kontrole. Mandatów jest coraz więcej