Jak podaje portal "Pomponik", Natalia Szroeder udzieliła wywiadu, w którym zdradziła, co myśli na temat TVP oraz Kościoła. Artystka nie gryzła się w język, wytykając błędy obu instytucji. Poznajcie szczegóły!

Natalia Szroeder ostro o TVP

Natalia Szroeder słynie z tego, że niezbyt chętnie udziela się w mediach. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek i udzieliła wywiadu dla "Wprost". Postanowiła w nim opowiedzieć, co sądzi na temat działalności Telewizji Publicznej. Podkreśliła, że zupełnie nie zgadza się z tymi, jakie wartości promowane są przez TVP.

Przyznała, że "niewyobrażalnym i niedopuszczalnym" jest dla niej to, żeby wystąpić na koncercie organizowanym przez TVP, bo nawet jeśli w jego trakcie nie mówi się niczego złego, to po jego zakończeniu "mówi się dużo więcej i agresywnie". I chcąc nie chcąc, każdy artysta występujący w stacji, firmuje jej poczynania swoją twarzą.

O Bogu i Kościele

TVP to nie jedyna instytucja na temat której postanowiła wypowiedzieć się Natalia Szroeder. Artystka nie ukrywa, że została wychowana w tradycji chrześcijańskiej, ale podobnie jak Dawid Podsiadło, nie jest w stanie zaakceptować tego, w jaki sposób funkcjonuje Kościół i jego hierarchowie.

Szroeder podkreśliła, że nadal jest osobą wierzącą, a wiara w Boga przynosi jej wiele spokoju, to niestety ze spokojem nie może patrzeć na to jak działa Kościół i przejść obojętnie obok tego, że często wykazuje się brakiem reakcji.

"Chodziliśmy do kościoła, do momentu aż dorośliśmy" - dodała artystka z goryczą.

Co sądzicie na temat słów Natali Szroeder?

To też może cię zainteresować: Michał Wiśniewski zaliczył niezłą wpadkę w TVP. Wszystko zarejestrowały kamery. Piosenkarz mocno naraził się opiekom królików w studiu. Co się stało

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Media zelektryzowała wieść o nowym związku Doroty Rabczewskiej. Na temat Dody postanowił wypowiedzieć się jej ukochany. Co mówi o niej Dariusz Pachut

O tym się mówi: Przyjaciel księci Filipa zdradził przyczynę odejścia królowej Elżbiety II. Monarchini zmagała się z poważną chorobą