Jak przypomina portal "Jastrząb Post", Maciej Kurzajewski i Katarzyna Cichopek nie muszą się dłużej ukrywać ze swoim uczuciem. Niestety szczęście zakochanych mącą wbijane im nieustannie szpile przez byłą żoną prezentera, Paulinę Smaszcz. Para ma mieć plan, który będzie odpowiedzią na złośliwości ze strony Smaszcz. O co dokładnie chodzi?

Niczym serial

O romansie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego mówiło się praktycznie od momentu, kiedy aktorka ogłosiła rozstanie ze swoim mężem. Para długo nie potwierdzała ani nie zaprzeczała pojawiającym się plotkom na ich temat.

Ujawnić zdecydowali się dopiero w momencie, w którym Paulina Smaszcz ujawniła, że Cichopek spędza urodziny w Izraelu z Maciejem Kurzajewskim. Od tamtego czasu, Smaszcz regularnie dzieliła się w mediach rewelacjami na temat swojego byłego męża i jego obecnej partnerki.

Kurzajewski zgłosił nawet byłą żonę na policję. Wszystko po tym, jak Smaszcz pojawiła się w domu prezentera pod jego nieobecność. Maciej Kurzajewski zarzucił byłej żonie, że naruszyła mir domowy i spokój mieszkającej z nim mamy. Smaszcz stanowczo temu zaprzeczyła.

Nowy plan

Z doniesień "Party" wynika, że para planuje wspólnie zamieszkać. W tym celu szukają wystarczająco dużego lokum, w którym będzie miejsce dla nich dwojga, dzieci Katarzyny oraz matki Kurzajewskiego.

Ponoć Kurzajewski wspólnym mieszkaniem chce zrekompensować swojej ukochanej trudne chwile. "Są już tym bardzo zmęczeni, Kasia mocno to przeżywa. Maciej robi wszystko, żeby zrekompensować jej te ciężkie chwile" - zdradził informator "Party".

Kibicujecie Katarzynie Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu?

To też może cię zainteresować: Natalia Szroeder nie gryzła się w język. Szczerze mówi o Kościele i Telewizji Polskiej

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ada i Michał z programu "Rolnik szuka żony" nie kryją szczęścia. Pochwalili się pierścionkiem zaręczynowym

O tym się mówi: Media zelektryzowała wieść o nowym związku Doroty Rabczewskiej. Na temat Dody postanowił wypowiedzieć się jej ukochany. Co mówi o niej Dariusz Pachut