Jak przypomina portal "Pudelek", Danuta i Zenek Martyniukowie nie mieli łatwo ze swoim jedynakiem. Daniel Martyniuk regularnie pakował się w kłopoty i różnego rodzaju skandale. I choć ostatnio jest dość cicho o jedynym synu gwiazdy disco polo, to Danuta Martyniuk nie traci czujności i dogląda swojej dorosłej już pociechy.

Niełatwe rodzicielstwo

Danuta i Zenek Martyniukowie nie mieli łatwo ze swoim jedynym synem. Daniel Martyniuk dość często pakował się w kłopoty. Na swoim koncie ma zatargi z prawem, rozwód poprzedzony domowymi awanturami, a także różne internetowe wyskoki, które nie przysporzyły mu specjalnie dużo sympatyków.

Trzeba przyznać, że ostatnio o Danielu Martyniuku nie słyszymy zbyt wiele, a jeśli już, to raczej w kontekście jego związku z Faustyną. Danuta Martyniuk nie traci jednak czujności, mając świadomość, że jej jedynak jest dość niespokojną duszą.

Daniel Martyniuk/ instagram: daniel_martyniuk
Daniel Martyniuk/ instagram: daniel_martyniuk
Daniel Martyniuk/ instagram: daniel_martyniuk

Danuta Martyniuk nie traci czujności

"Danka wie, że Daniel miewa zmienne nastroje, a jak sięgnie po alkohol i ktoś go w tym czasie zdenerwuje, łatwo wybucha" - donosi "Super Express". Jeśli wierzyć tym relacjom, żona Zenka stara się sprawdzać, z kim jest jej syn i co robi. Często do niego dzwoni.

Na tym jednak nie poprzestaje, bo kiedy do mieszkania Daniela przychodzą koledzy, stara się być na miejscu, żeby być w stanie zareagować, jeśli sprawy przybiorą niebezpieczny obrót.

Martyniukowa może nieco odpocząć, kiedy Daniel spędza czas z ukochaną Faustyną, która ma mieć na niego zbawienny wpływ. Niestety para nie zdecydowała się na razie zamieszkać razem, więc jeszcze trochę czasu minie za nim Danuta Martyniuk będzie mogła odetchnąć z ulgą.

Daniel Martyniuk, Danuta Martyniuk/YouTube @Pudelek
Daniel Martyniuk, Danuta Martyniuk/YouTube @Pudelek
Daniel Martyniuk, Danuta Martyniuk/YouTube @Pudelek

Co o tym sądzicie?

To też może cię zainteresować: Anna Lewandowska opuszcza w pośpiechu Katar. Dlaczego zostawiła Roberta samego

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Ewa Błaszczyk zdradziła, jak czuje się jej córka. "Myślę, że jest jeszcze jakiś inny plan"

O tym się mówi: Przyjaciel księci Filipa zdradził przyczynę odejścia królowej Elżbiety II. Monarchini zmagała się z poważną chorobą