Jak przypomina portal "Interia", Nostradamus jest jednym z najlepiej znanych jasnowidzów w historii świata. Choć większość ludzi traktuje jego zapowiedzi, jako rodzaj ciekawostki i zabawy, to nie brakuje również osób, którzy głęboko wierzą, że wiele jego przepowiedni już się sprawdziło i nie ma powodu wątpić w prawdziwość kolejnych zapowiedzi. Co Nostradamus zapowiedział na 2023 rok?

To się sprawdziło!

Nostradamus opisał wizje przyszłości w dziele "Przepowiednie" z 1555 roku. Choć w kolejnych centuriach nie padają konkretne daty, nie brakuje zwolenników tezy, że znajdziemy tak zapowiedzi wydarzeń z bieżącego i przyszłego roku.

"Nagła śmierć pierwszego bohatera, zostanie przemieniony i w jego królewstwie pojawi się inny" - brzmi jedna z przepowiedni Nostradamusa. Zdaniem jego zwolenników, słowa te odnoszą się do śmierci królowej Elżbiety II, do której doszło 8 września bieżącego roku. Nie brakuje jednak i takich, którzy wskazują, że słowa te łatwo jest dopasować do wszystkiego, bo są bardzo ogólne.

Interpretatorzy Nostradamusa są również przekonani, że przewidział on obecny kryzys żywnościowy, jaki teraz rozgrywa się na naszych oczach, będący pokłosiem wojny wytoczonej przez Rosję Ukrainie. "Wysoka cena pszenicy sprawi, że człowiek będzie tak poruszony, że zje bliźniego w rozpaczy" - czytamy w jednej z centurii.

Wśród zapowiedzi Nostradamusa, jest również nadejście trzech dni ciemności, które interpretowane są jako zapowiedź potężnego blockoutu, do którego może dojść w związku z kryzysem energetycznym jesienią lub zimą tego roku.

NOstradamus/Youtube @HISTORY
NOstradamus/Youtube @HISTORY
Nostradamus/Youtube @HISTORY

Nowy rok nie przyniesie poprawy

Jeśli wierzyć interpretującym przepowiednie Nostradamusa, czekający nas 2023 rok, wcale nie przyniesie nam ulgi. Ma w nim dojść do poważnych kryzysów gospodarczych, wojen i ataków terrorystycznych. Ma również dojść do silnych erupcji wulkanów.

Najstraszniejszą zapowiedzią, jest możliwość wybuchu konfliktu światowego. Wiele osób, jest jednak zdania, że III wojna światowa już trwa, jednak 2023 rok ma przynieść wydarzenia, ważne dla dalszego biegu wypadków. Możliwe jest zniszczenie naszego kontynentu przez broń biologiczną.

Grzyb atomowy/YouTube @Olsen
Grzyb atomowy/YouTube @Olsen
Grzyb atomowy/YouTube @Olsen

A wy, co sądzicie o przepowiedniach Nostradumsa?

To też może cię zainteresować: Astrolodzy wskazli największych egoistów wśród znaków zodiaku

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dzięki temu prostemu zabiegowi grudnik obsypie się przepięknymi kwiatami

O tym się mówi: Paweł Kukiz komentuje sprawę apostazji Dawida Podsiadło. Padły mocne słowa