Syn pracuje, synowa jest na urlopie macierzyńskim, bo mają dwóch synów, trzy i pięć lat.

Więc żona syna cały czas jęczy, że nie ma czasu na nic. Nawet czasami nie ma czasu na gotowanie, dzieci nie dają. A tym bardziej coś do roboty na podwórku. Mieszkają w prywatnym domu, więc pracy jest pod dostatkiem.

Moja niespodziewana wizyta zdemaskowała kłamstwa mojej synowej!

Syn ma główną pracę i różne inne prace poboczne, może też ugotować obiad czy kolację, spędza dużo czasu z dziećmi, żeby synowa mogła odpocząć. I sam robi wszystko na podwórku.

Często zostaję też z chłopcami, kiedy mnie o to proszą. Nie mieszam się w ich życie. Jednak kilka dni temu pojechałam służbowo w okolice, w których mieszkają, zrobiłam wszystko wcześniej, niż myślałam i postanowiłam odwiedzić. Pomyślałam, że przed świętami będzie dużo pracy, posiedzę z wnukami, a synowa spokojnie coś zrobi.

Może dobrze sobie radziłam, ale teraz zawsze myślę, że byłoby lepiej, gdybym do nich nie chodziła. Wcześniej zawsze, jak do nich szłam, to nie przed obiadem, ale przeważnie po. A synowa za każdym razem zaczęła narzekać, że nie ma wystarczająco dużo czasu.

I tym razem przyszłam o wpół do dziesiątej, a ona wciąż spała. Wyobraź to sobie! Syn od dawna w pracy, dzieci biegają w krótkich spodenkach i jeszcze nie jadły śniadania, bawią się same, a ona śpi. Otworzyła drzwi, zawinięta w koc. Na moje nieme pytanie odpowiedziała, że ​​śpi i jest nieubrana.

Patrzyłam, w kuchni był straszny bałagan, wszędzie brudne naczynia, pusto w lodówce, dzieci były głodne, a ona spała. A potem jęczy, że nie ma czasu na nic. I jak możesz coś zrobić, jeśli śpisz prawie do jedenastej rano?

I to ja obudziłam ją swoim przybyciem i gdybym nie przyszła, może spałaby do dwunastej. A potem mówi mojemu synowi, jaka jest zmęczona. Spędziłam trochę czasu z wnukami i wróciłam do domu.

Teraz nie wiem, czy mówić o tym synowi, czy nie? Nie chcę wprowadzać niezgody do ich rodziny. Ale z drugiej strony sytuacja jest taka: bezczelnie okłamuje mojego syna i mnie i wykorzystuje to. Nie wiem, co robić...

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Przepowiednie Baby Wangi nie napawają optymizmem. Jasnowidzka zdradziła, co czeka nasz kraj w nadchodzącym czasie

O tym się mówi: Proboszcz jednej z parafii w Polsce znalazł się w centrum skandalu obyczajowego. Czy duchowny rozbił małżeństwo