Jak przypomina portal "Interia", Baba Wanga jest jedną z najbardziej znanych profetek na świecie. Określana "Nostradamusem z Bałkanów", zdradziła, co czeka Polskę i Polaków. Co może nam przynieść 2023 rok?

Przpowiednie Baby Wangi

Zwolennicy Baby Wangi wskazują, że trafnie przewidziła śmierć Józefa Stalina, rozpad Związku Sowieckiego, a także zamachy terrorystyczne z 11 września 2001 roku. Zapowiedziała również, że 22 lutego 2022 roku wydarzy się coś, co zmieni los ludzkości. Sympatycy Wangi nie mają wątpliwości, że chodziło jej o napaść Rosji na Ukrainę, choć do tej doszło dwa dni później.

W swoich przepowiedniach Baba Wanga zapowiedziała, że jeden z rosyjskich przywódców będzie dążyć do odbudowania wielkiego imperium, co pokrywa się ze aspiracjami wykazywanymi przez obecnego prezydenta Federacji Rosyjskiej.

Baba Wanga/YouTube @Fantastyczny Świat
Baba Wanga/YouTube @Fantastyczny Świat
Baba Wanga/YouTube @Fantastyczny Świat

Wanga wieszczyła, że dążenia imperialistyczne zagrażają nie tylko Ukrainie, ale także naszemu krajowi. To jednak nie jest jedyny kontekst, w jakim Wanga mówi o Polsce.

Baba Wanga o Polsce

Baba Wanga zapowiedziała, że ludzkość stanie wobec konfliktu religijnego, w którym duża rola przypadnie właśnie Polsce. "Trudne czasy podzielą ludzi przez wiarę" - miała wieszczyć jasnowidzka. W Europie ma zacząć dominować islam, choć z Polską wyznawcy tej wiary, mają obejść się łagodnie.

Nie musimy się jednak tego spodziewać szczególnie szybko. Niepokojące wydają się zapowiedzi na zbliżający się 2023 rok. Zdaniem osób interpretujących przepowiednie Wangi, w nadchodzącym roku dojdzie do wybuchu w elektrowni atomowej w pobliżu Polski.

Baba Wanga/YouTube @Dobr, dobra!
Baba Wanga/YouTube @Dobr, dobra!
Baba Wanga/YouTube @Dobr, dobra!

Wielu zwolenników Wangi jest zdania, że zdarzenie to doprowadzi do wyludnienia się Europy, które zapowiedziała jasnowidzka na 2025 rok.

Co sądzicie o przepowiedniach Baby Wangi?

To też może cię zainteresować: Niepokojące doniesienia na temat stanu zdrowia Majki Jeżowskiej. Fani piosenkarki wstrzymali oddech. Piosenkarka miała trafić do szpitala

Zobacz, o czym jeszcz pisaliśmy w ostatnich dniach: Masz w domu stare klasery ze znaczkami z czasu PRL. Ich zawartość może być warta krocie

O tym się mówi: Proboszcz jednej z parafii w Polsce znalazł się w centrum skandalu obyczajowego. Czy duchowny rozbił małżeństwo