Jak przypomina portal "Super Express", Kamil Stoch od lat cieszy się ogromną popularnością wśród Polaków, którzy cenią go nie tylko za jego sportowe dokonania, ale również za osobowość. W jednym z wywiadów skoczek z Zębu powiedział, co sądzi o swoich rodakach. Jego słowa wywołały w sieci sporo komentarzy.

Kamil Stoch szczerze o rodakach i końcu kariery

Kamil Stoch w rozmowie z popularnym youtuberem zdradził, co sądzi o swoich rodakach. Krzysztofowi Gonciarzowi zdradził, że nie planuje w przyszłości opuszczać Polski. "Pomimo tego że jesteśmy narodem, jakim jesteśmy, to i tak lubię ten naród" - dodał skoczek.

Skoczek narciarski z Zębu przyznał, że na ten moment nie planuje zakończenia swojej kariery sportowej, bo wciąż ma przed sobą kilka celów do zrealizowania, choć nic się nie stanie, jeśli nie uda mu się ich osiągnąć. Stoch zaznaczył, że będzie skakał tak długo, jak długo będzie w stanie rywalizować z najlepszymi.

Wyznał, że nie interesuje go skakanie, w którym nie mógłby walczyć o najwyższe lokaty, a jedynie "plątać się po 30. miejscu".

Ruszyła rywalizacja na skoczniach

Puchar świata wystartował. Inaugurujący sezon 2022/23 konkurs został rozegrany w Wiśle, gdzie dwukrotnie triumfował Dawid Kubacki. Fanów skoków może zaskoczyć dłuższa przerwa, pomiędzy pierwszym a kolejnymi konkursami.

Zdecydowano się na ten krok przede wszystkim ze względu na rozpoczynające się niebawem Mistrzostwa Świata w piłce nożnej i natężenie meczów rozgrywanych w ramach fazy grupowej. Kolejne zmagania skoczków, będziemy mieli okazję oglądać 26 i 27 listopada w czasie konkursów indywidualnych rozgrywanych w Finlandii.

Jak interpretujecie słowa Kamila Stocha o rodakach?

To też może cię zainteresować: Jerzy Połomski nigdy nie zdecydował się na założenie rodziny. Co wpłynęło na taki wybór

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jest ich tylko pięć. Te znaki zodiaku mogą liczyć na wyjątkową opiekę ze strony sił wyższych

O tym się mówi: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski zdecydowali się na poważny krok. Na palcu aktorki pojawił się pierścionek