Jak podaje portal "Super Express", Katarzyna Cichopek dawno nie była tak szczęśliwa, jak teraz. Uśmiech nie znika z jej twarzy, a kiedy u jej boku stoi Maciej Kurzajewski, jest w niego wpatrzona, jak w obrazek. Dobrego samopoczucia zakochanych nie psuje nawet szereg uszczypliwości, na jakie pozwala sobie pod ich adresem Paulina Smaszcz. Teraz tabloid donosi, że para się zaręczyła. Czy już niebawem para zdecyduje się na ślub?

Szczęśliwi, zakochani i zaręczeni?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od jakiegoś czasu nie ukrywają już łączącego ich uczucia. Po tym, jak do ujawnienia zmusiła ich Paulina Smaszcz, para coraz śmielej pojawia się razem. Ostatnio mieliśmy okazję zobaczyć ich na gali organizowanej z okazji 70-lecia Telewizji Polskiej.

Gołym okiem widać, że para nie widzi poza sobą świata. Pozwalają sobie na czułe spojrzenia i gesty. Dziennikarze "Super Expressu" skupili się jednak na czymś innym - na pierścionku, jaki zdobił w czasie gali palec Katarzyny Cichopek. Jeśli wierzyć źródłu, do którego dotarł tabloid, Maciej Kurzajewski i jego ukochana zaręczyli się!

"Kasia i Maciej nie mówią o tym głośno, ale zaręczyli się. Wiedzą, że chcą spędzić ze sobą przyszłość" - zdradza osoba z otoczenia pary, dodając, że termin ślubu nie został jeszcze przez zakochanych ustalony. Źródło tabloidu nie ukrywa, że plany Macieja Kurzajewskiego wobec Katarzyny Cichopek są poważne.

Oboje mają być w sobie do szaleństwa zakochani i nie wyobrażają sobie bez siebie życia. Choć, żeby być razem, musieli zmierzyć się z wieloma przeciwnościami, one umocniły ich uczucia i upewniły, że chcą być razem na dobre i na złe.

Myślicie, że doniesienia te faktycznie się sprawdzą?

To też może cię zainteresować: Jerzy Połomski nigdy nie zdecydował się na założenie rodziny. Co wpłynęło na taki wybór

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Jest ich tylko pięć. Te znaki zodiaku mogą liczyć na wyjątkową opiekę ze strony sił wyższych

O tym się mówi: Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski komentują zachowanie byłej żony prezentera. Paulina Smaszcz może nie być z tego zadowolona