Jak przypomina portal "Pomponik", Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dość długo ukrywali łączące ich uczucie. Do ujawnienia się, zmusiła ich Paulina Smaszcz, która w życzeniach urodzinowych dla Cichopek zdradziła, że aktorka celebruje je wspólnie z Kurzajewskim. Coraz częściej możemy ich zobaczyć razem. W trakcie jubileuszowej gali 70-lecia TVP nie tylko chętnie pozowali do wspólnych zdjęć, ale i udzielali wywiadów. W jednym z nich, postanowili odnieść się do ataków Pauliny Smaszcz.

Paulina Smaszcz nie przestaje zaskakiwać

Kiedy na początku roku Katarzyna Cichopek ogłosiła rozstanie z mężem, ruszyła lawina spekulacji na temta tego, co było przyczyną takiej decyzji. Wielu internautów nie miało wątpliwości, że doszło do zdrady. Marcin Hakiel w wywiadzie dla Oli Kwaśniewskiej zasugerował, że w życiu jego żony pojawił się ktoś inny.

Podejrzenie od razu padło na Macieja Kurzajewskiego, z którym Cichopek prowadzi program "Pytanie na śniadanie". Ani Kurzajewski, ani Cichopek długo nie komentowali pojawiających się na ich temat plotek. Ujawnili swój związek dopiero niedawno, zmuszeni do tego przez byłą żonę dziennikarza - Paulinę Smaszcz.

Smaszcz nie szczędzi Katarzynie i Maciejowi uszczypliwości, a w kolejnych wywiadach wyjawia coraz to nowe szczegóły. W jednej z ostatnich rozmów zdradziła, że od chwili, kiedy Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są razem, z domu prezentera zaczęły znikać zdjęcia ich dzieci.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski na jubileuszowej gali TVP

Korzystając z faktu, że nie muszą się już dłużej ukrywać, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski pojawili się razem na jubileuszu TVP. Para chętnie pozowała do wspólnych zdjęć i udzielała wywiadów. Nie mogło zabraknąć również tematu Pauliny Smaszcz i jej aktywności medialnej. Para jednak nie powiedziała o niej złego świata.

"Skupiamy się na naszym życiu i to w zupełności nas satysfakcjonuje i z tym nam jest bardzo dobrze. Jesteśmy szczęśliwymi ludźmi i życzymy szczęścia absolutnie wszystkim bez wyjątku" - powiedział Maciej Kurzajewski w rozmowie z dziennikarką portalu "Jastrząb Post". Katarzyna Cichopek również zapewniła, że jedyne na czym się skupiają, to ich dzieci i bliscy.

Co sądzicie o sposobie, w jaki Cichopek i Kurzajewski reagują na ataki ze strony Smaszcz?

To też może cię zainteresować: Natalia Kukulska postawiła na zdecydowaną zmianę wizerunku. Fani nie mogą wyjść z podziwu. Podobieństwo piosenkarki do Anny Jantar jest niebywałe

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niektóre znaki zodiaku mogą liczyć na ogromną miłość jeszcze tej zimy. O których konkretnie mowa

O tym się mówi: Zabawne zachowania zwierząt śmieszą do łez. Niektóre z czworonogów reagują w niesamowity sposób