Ale dzieci są dla nas wszystkim i chcemy je uszczęśliwić i złagodzić ciernistą drogę w dorosłym życiu. Oto kilka wskazówek dla córki od kochającej matki.

Co każda córka powinna usłyszeć od swojej mamy?

Naucz się kochać siebie. Szkoła to etap w życiu każdego człowieka, ale nie jest to coś, nad czym warto się rozwodzić. Wszystko jest przed nami!
W swoim życiu spotkasz złe dziewczyny. Ignoruj ​​je i trzymaj się jak najdalej. Szczęście nie tkwi w rzeczach. Nigdy nikogo nie oceniaj, ale przygotuj się na to, że inni będą cię ciągle oceniać.

Problemy to nie koniec świata. Wszystko da się rozwiązać. Nigdy nie porównuj się z innymi. Jesteś wyjątkowa. Nigdy się nie zatracaj, nawet jeśli bardzo kogoś kochasz. Nie to słowo, które trzeba znać i używać. Nie narzucaj się mężczyźnie. On sam musi zwrócić na siebie uwagę i zdobyć twoją sympatię.

Nie bój się być sama. Znajdź szczęście w swojej obecnej roli. Jesteś wolna i nie możesz być czyjąś własnością. Nie bój się popełniać błędów i porażek. Zawsze ucz się z nich. Nigdy nie wysyłaj nikomu prywatnych informacji. Prędzej czy później zostanie to upublicznione. Czyń dobre uczynki, przynosi to radość i szczęście.

Mów mniej, działaj! Czyny mówią same za siebie. Nigdy nie ukrywaj swoich uczuć, wypuść je.
Nie zapomnij o tych, którzy naprawdę cię kochają. Chcę płakać, PŁAKAĆ! Daj się ponieść emocjom, a rozwiązanie zostanie znalezione bardzo szybko. Uśmiechaj się więcej i baw się dobrze - to lekarstwo dla duszy.

Dom jest tam, gdzie są ludzie, którzy cię kochają, a nie tam, gdzie teraz mieszkasz.
Nigdy nie bój się przeprosić pierwsza - to oznaka siły, a nie słabości. Możesz podzielić się ze mną wszystkim. Zawsze będę przy tobie i będę cię wspierać.
Zawsze będę cię kochała! Nie lekceważ siebie, możesz przenosić góry.
Jesteś bardzo piękna! Nikt nie ma prawa sprawić, że poczujesz się inaczej.

Co o tym sądzicie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Panna młoda zdecydowała się na nietypowy gest względem swojej babci. Młoda dziewczyna wybrała wymarzoną suknię

O tym się mówi: Niektóre znaki zodiaku mogą liczyć na ogromną miłość jeszcze tej zimy. O których konkretnie mowa