Jak przypomina portal "Jastrząb Post", niedawne słowa Jarosława Kaczyńskiego wywołały prawdziwą burzę. Coraz więcej gwiazd postanowiło opowiedzieć o swoich doświadczeniach. Wpis na ten temat zabrała m.in. Anna Lewandowska, Ewa Chodakowska. Teraz głos zabrali Karol i Małgorzata Strasburgerowie.

Małżeństwo Małgorzaty Weremczuk i Karola Strasburgera

Małgorzata Weremczuk i starszy od niej o 37 lat Karol Strasburger pobrali się w 2019 roku. W tym samym roku powitali na świecie swoją córeczkę Laurę. W jednym z ostatnich wywiadów aktor przyznał, że nie planuje powiększania rodziny. Jak wyjaśnił, dziecko powinno mieć odpowiednie warunki do rozwoju, co w dzisiejszych czasach jest sporym wyzwaniem.

Małgorzata Strasburger postanowiła zabrać głos w sprawie, którą od jakiegoś czasu żyją Polacy. Mowa o słowach Jarosława Kaczyńskiego, który połączył spadek dzietności z tym, że kobiety do 25. roku życia "dają w szyję". Żona aktora zwróciła się bezpośrednio do prezesa Prawa i Sprawiedliwości.

W swoim wpisie przypomniała, że kiedy na świecie pojawiła się jej córka Laura, ona sama miała 35., a jej mąż 70. lat. Przy rodzinnym zdjęciu napisała: "Na słowo proszę mi uwierzyć, że pod tym czarnym kapeluszem, kryje się kolorowe życie małej kobietki, być może przyszłej matki. Życie, które właśnie dzięki dojrzałemu, upragnionemu, świadomemu rodzicielstwu z lekką obsuwą zapisuje w swojej pamięci najpiękniejsze chwile z dzieciństwa".

Karol Strasburger nie mógł milczeć

Post żony w swoich mediach społecznościowych udostępnił również Karol Strasburger, dodając do nich kilka słów od siebie. Przypomniał on wszystkim, że rodzicielstwo jest czymś, co nie zawsze jest dla wszystkich czymś "osiągalnym".

Stwierdził, że to wyjątkowo delikatna i bardzo prywatna kwestia, o której powinno się mówić z wyjątkową delikatnością. Dodał, że on musiał czekać aż 70. lat na to, aby usłyszeć wymarzone słowa "tato". Zapewnił też, że warto było na to czekać.

Co sądzicie o wpisie Strasburgerów?

To też może cię zainteresować: Najnowsze doniesienia na temat Elżbiety Dmoch. Czy gwiazda zespołu 2 plus 1 zamieszka w Skolimowie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Odszedł lider kultowego zespołu. "Świat stracił jednego z najwspanialszych piosenkarzy, jacy kiedykolwiek żyli"

O tym się mówi: To wideo poprawi wam humor. Psy i dzieci to najlepsze połączenie. Naprawdę warto zobaczyć