Gdy zastanowimy się nad medialnymi doniesieniami, dojdziemy do wniosku, że nie zawsze są one oparte na rzetelnych poszukiwaniach prawdy. Wiedzą o tym między innymi artyści, politycy lub celebryci, znani z tego, że po prostu istnieją.

Jaka jest reakcja Kasi Cichopek na doniesienia o ciąży z Maćkiem?

Pomijając fakt, że fotoreporterzy wciąż depczą po piętach Katarzynie Cichopek i Maciejowi Kurzajewskiemu, na tabloidowych łamach wciąż można znaleźć nowe rewelacje na temat ich bliskiej relacji. Wystarczy dołożyć do tego funkcjonowanie społeczeństwa w mediach społecznościowych i mamy na temat aktorki i dziennikarza istną telenowelę.

Choć oboje długo milczeli w kwestii swojego związku, inni nie zamierzali trzymać języka za zębami. Przykładem jest Paulina Smaszcz, która swoim zachowaniem sprawia wrażenie, jakby nigdy nie pogodziła się z rozstaniem z Maciejem Kurzajewskim.

Jej gwałtowna reakcja w mediach społecznościowych na wspólne zdjęcie jej byłego męża i aktorki, zapoczątkowała lawinę wywiadów i wypowiedzi na temat byłego małżonka, wspomnień z czasów, gdy się poznali i stanowili parę małżeńską.

Śnieżna kula domysłów i plotek wciąż narasta, a nową jej warstwę stworzyła właśnie krążąca w prasie plotka o ciąży Kasi z Maciejem. Tym razem wszystko zaczęło się od zdjęcia, jakie pojawiło się w sieci. Na nim Katarzyna zdaje się mieć zaokrąglony brzuszek, sterczący wymownie spod spódniczki markowego kompletu. Zdjęcie można zobaczyć TUTAJ.

Jednak plotkarzom szybko uszło powietrze z nadymanego domysłami ciążowego brzuszka aktorki, gdy ta opublikowała na Instagramie kolejną reklamę markowych fatałaszków, w których ewidentnie widać płaski brzuch artystki. Przykrótki żakiet odsłania wyćwiczoną sylwetkę, więc tym razem nici z dalszych ploteczek o ciąży!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: To należy zrobić jesienią w ogrodzie, by wiosną cieszyć się ze zdrowych roślin. Plony warzyw będą ogromne

O tym się mówi: Seniorzy dostaną wyższe świadczenia, niż zakłada rząd. Głos w sprawie przyszłorocznej waloryzacji zabrał wiceminister rodziny i polityki społecznej