Astrologowie nazwali trzy znaki zodiaku, których przedstawiciele powinni być ostrożni. Ten tydzień będzie dla nich bardzo trudny i może zmusić ich do zdania pewnych testów. Jednak potraktuj poniższe informacje z przymrużeniem oka, gdyż pomimo konkretnych cech posiadanych przez znaki zodiaku, każdy jest inny!

Baran


Od poniedziałku będą w bardzo nerwowym stanie. Czynniki powodujące podrażnienie będą się tylko zwiększać, więc nie należy winić wszystkiego w poniedziałek. Baran może mieć konflikty z kolegami w pracy, z podwładnymi lub przełożonymi. Najprawdopodobniej problem ten przekształci się w problem globalny.

Bliźnięta


Przedstawiciele tego znaku zodiaku będą mieli problemy zdrowotne. Może to być zwykłe przeziębienie, które następnie prowadzi do powikłań, lub rozpoznanie poważnych ran. Mogą również wystąpić różne urazy - od siniaków po złamania. Dlatego gwiazdom zaleca się ostrożność i unikanie potencjalnie niebezpiecznych miejsc.

Lew


Przedstawiciele tego znaku zodiaku mogą sprawiać kłopoty swoim bliskim. Przede wszystkim ryzyko konfliktu jest z bliskimi. Astrologowie twierdzą, że przyczyny tych kłótni, które będą w tym tygodniu, narosły jak śnieżka. Teraz zaćmienie Księżyca 8 listopada i korytarz zaćmienia, który był wcześniej, naciskają na konflikty.

Eksperci radzą, aby nie tracić panowania nad sobą, ale biorąc pod uwagę wpływ ciał niebieskich, będzie to po prostu niemożliwe. Należy zatem maksymalnie ograniczyć wszelkie sposobności do utraty kontroli nad emocjami, nie wdawać się w dyskusję na drażliwe dla nas tematy, a przede wszystkim stosować zdrowotne techniki oddychania!

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Seniorzy dostaną wyższe świadczenia, niż zakłada rząd. Głos w sprawie przyszłorocznej waloryzacji zabrał wiceminister rodziny i polityki społecznej

O tym się mówi: Już niebawem nocne niebo rozświetlą kule ognia. Kiedy należy się tego spodziewać i czy jest się czego obawiać