Jak podaje portal "GP 24", okazuje się, że imię może skrywać o nas więcej informacji, niż może się nam wydawać. Zwolennicy tej tezy przekonują, że w naszym imieniu może być ukryta prawda o cechach charakteru, jakie posiadamy, a nawet na temat tego, czy będziemy potrafili dochować partnerowi wierności. Prezentujemy wam imiona mężczyzn, którzy wierność cenią sobie ponad wszystko.

Piotr

Jeśli twój partner ma na imię Piotr, nie musisz obawiać się niewierności z jego strony. Mężczyźni noszący to imię charakteryzują się ogromną empatią. Stara się nie popadać w konflikty i utrzymuje z otoczeniem dobre relacje.

Piotr jest stały w uczuciach i charakteryzuje się ogromną lojalnością względem swojej drugiej połówki. Nigdy nie zdradzi, a nawet jeśli ktoś inny zawróci mu w głowie, powie ci całą prawdę prosto w oczy.

Mężczyzna/YouTube @Aktualności 360
Mężczyzna/YouTube @Aktualności 360
Mężczyzna/YouTube @Aktualności 360

Robert

Mężczyźni noszący imię Robert, cenią sobie stabilizację. Jest ona dla niego bardzo ważna i nie zachwieje nią dla chwilowego zauroczenia. Do tego, Robert jak nikt inny jest w stanie przewidzieć konsekwencje swoich działań. Nie zaryzykuje związku dla przelotnego romansu.

Sebastian

Wierność to jedna z cech, jaką przypisuje się również mężczyzną o imieniu Sebastian. Noszący to imię, są gotowi walczyć o wszystko w co wierzą. Są stali w uczuciach i obce jest im szukanie wrażeń poza relacją, w którą są aktulanie zaangażowani. Zdrada, jest ostatnim o co można posądzić Sebastiana.

Jacek

Wierność to znak rozpoznawczy mężczyzn o imieniu Jacek. I choć noszący to imię mężczyźni uwielbiają poznawać nowych ludzi, a wrodzony wdźięk sprawia, że cieszą się ogromnym powodzeniem u kobiet, to kiedy znajdą tą jedyną, są z nią na dobre i na złe.

Aleksander

Mężczyźni noszący imię Aleksander są niezwykle ambitni i pracowity. Na szczęście potrafią znaleźć równowagę między życiem prywatnym i zawodowym. Aleksander to wymarzony mąż, który świetnie odnajdzie się w tej roli. Nie dla niego zdrady i przelotne romanse. Najważniejsza jest dla niego rodzina.

Ślub/YouTube @Alterteam
Ślub/YouTube @Alterteam
Ślub/YouTube @Alterteam

Sprawdziło się w waszym przypadku?

To też może cię zainteresować: Wyznaczono głównych szczęśliwych zwycięzców końca 2022 roku. To cztery znaki zodiaku. Czy jesteś w tej grupie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Komornik ściga 10-letniego chłopca. Jego dług sięga 30000 złotych. Skąd wzięły się te problemy

O tym się mówi: Niepokojące doniesienia na temat Elżbiety Dmoch obiegł media. Wokalistka zespołu 2 plus 1 trafiła do szpitala. Jaki jest jej stan