Jak przypomina portal "Super Express", przez ostatnie dwa lata Nikodem Rozbicki i Julia Wieniawa tworzyli udany związek. Niestety, ta relacja pzeszła już do przeszłości, co potwierdzili byli zakochani. Przyaciele pary zdradzają, że drogi tej dwójki rozchodziły się już od jakiegoś czasu i rozstanie było nieuniknione. Co było jego powodem?

To już oficjalne: Wieniawa i Rozbicki nie są już razem

O tym, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie są już parą, spekulowano już od jakiegoś czasu. Fani zwracali uwagę na to, że aktorzy przestawali dodawać wspólne zdjęcia. Niestety najgorsze przypuszczenia sympatyków pary, okazały się prawdą. Aktorzy potwierdzili, że nie są już parą, choć wciąż "mają dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź".

Wiele osób nie kryje zaskoczenia niespodziewanym rozstaniem pary. W końcu jeszcze niedawno można ich było zobaczyć razem i wyglądali na naprawdę zakochanych. Znajoma pary zdradziła, że Wieniawa nie miała ostatnio szczególnie dużo czasu dla swojego chłopaka. Przez całe lato promowała swoją płytę, do tego gra w serialu i prowadzi firmę odzieżową.

"Nikodem zamieszkał u niej, żeby widywali się częściej, ale jej i tak nie było w domu" - dodała znajoma pary, cytowana przez portal "Super Express".

Czasem dochodziło do spięć

W jednym z wywiadów sam Nikodem Rozbicki mówił o tym, że między nim a Julią czasem dochodzi do spięć, których nie da się uniknąć w żadnej relacji. Tym bardziej, że jak sam przyznał, oboje mają dość silne temperamenty. Dodał, że kiedy zdarzały im się kłótnie, starali się znaleźć choćby nić porozumienia.

Wiele wskazuje na to, że Julia Wieniawa nie zamierza rozpaczać po zakończonym związku i koncentruje się na pracy. Ogłosiła właśnie kolejne koncerty, które skutecznie wypełnią jej czas.

Żałujecie, że związek tej dwójki się rozpadł?

To też może cię zainteresować: Do niewiarygodnych scen doszło we Wszystkich Świętych na jednym z cmentarzy. Na miejsce wezwano policję

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Meteorolodzy zdradzili, jaką pogodę przyniesie nam listopad. Jakiej temperatury możemy się spodziewać i czy pojawi się pierwszy śnieg

O tym się mówi: Horrendalnie wysokie ceny pogrzebów zmuszają Polaków do sięgnięcia po kredyt. Czy jest szansa, że zasiłek pogrzebowy wzrośnie