Celebryci uwielbiają Halloween, które pozwala mocno zaszaleć z dekoracjami i przebraniami. Wyjątkiem tutaj nie jest Małgorzata Rozenek-Majdan, która od kilku dni szykuje się już do tych obchodów.

Portal „Plotek” podaje, że gwiazda TVN podzieliła się z fanami w mediach społecznościowych zdjęciami i filmikami z przygotowań, które trwają w najlepsze od soboty.

Małgorzata Rozenek-Majdan zdecydowała się na schemat kolorystyczny połączenia koloru pomarańczowego, czerni i złota. Powiesiła już dekoracyjne wieńce na drzwiach, a z kolei przed wejściem znalazły się pomarańczowo-czarne girlandy. Postawiła też przed domem dynie oraz dekoracyjne czaszki.

Małgorzata Rozenek instagram.com/@m_rozenek
Małgorzata Rozenek instagram.com/@m_rozenek

Bogaty wystrój zdominował także wnętrze domu, w którym poustawiała dynie oraz dekoracje kościotrupów tworząc halloweenową atmosferę.

Na razie jednak nie wiadomo czy celebrytka organizuje domówkę dla sławnych znajomych, ani na jakie przebranie postawi w tym roku. W komentarzu dla mediów ujawniła tylko, że wymaga ono sporej charakteryzacji, w tym bardzo długich doczepianych włosów oraz mocnego makijażu.

„Chciałabym, żeby cała rodzina wzięła w tym udział. Więc tak się zastanawiam czy damy radę czasowo. Ale jak damy radę, to byłoby fajnie” – ujawniła prowadząca „Dzień dobry TVN”.

Macie jakieś typy odnośnie przebrania Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Małgorzata Rozenek/YouTube @tvnpl
Małgorzata Rozenek/YouTube @tvnpl

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnim czasie: Marcin Hakiel też skomentował ujawnienie związku Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Czy ma podobną opinię co Paulina Szmaszcz

Jak informował portal „życie.news”: Polacy mogą liczyć na gwarantowaną pomoc od rządu. Dodatek niezależny od dochodu może wejść w życie. Kto na tym skorzysta

Ze świata znanych ludzi informowaliśmy o: Konfliktu Jarosława Kreta i Beaty Tadli ciąg dalszy. Byli partnerzy nie mogą dojść do porozumienia. Pogodynek w sądzie domaga się zwrotu pieniędzy

Sprawdź również ten artykuł: Są zmiany odnośnie zwolnień lekarskich. Trzeba je znać żeby nie stracić zasiłku chorobowego. Co będzie teraz sprawdzał ZUS podczas kontroli