Hipotez dotyczących rzeczywistego pochodzenia człowieka jest naprawdę wiele i nie mowa tutaj o teorii ewolucji. Według oficjalnej naukowej doktryny życie pojawiło się na naszej planecie za sprawą meteorytów. Mowa w tym przypadku o mikroorganizmach, które przez miliony lat rozwijały się, krzyżowały i finalnie ewoluowały, aby przybrać obecna formę.

Jednak nie wszyscy naukowcy zgadzają się z tą teorią i przekonują, że pochodzenie ludzi zdecydowanie nie jest ziemskie. Jak to możliwe? Zdaniem amerykańskiego ekologa Ellisa Silvera nie jest możliwe, aby ludzie przeszli ewolucję podobną innym formom życia znajdującym się na Ziemi. Według promowanej przezeń teorii ludzie przybyli na tę planetę dziesiątki bądź setki tysięcy lat temu z innej części kosmosu. Czy to może być prawda?

Ludzie oryginalnie nie są Ziemianami? Kontrowersyjna teoria amerykańskiego ekologa zdobywa Internet. Naukowiec ma na to konkretne przykłady!

Silver przekonuje, że dowodem na jego tezę są niektóre choroby przewlekłe. Występując u milionów ludzi mają potwierdzać, że nasza ewolucja nie przebiegała na Ziemi, a na planecie o zdecydowanie mniejszej grawitacji. To powoduje, że nie jesteśmy do końca przystosowani do życia w obecnych warunkach.

Ponadto Silver argumentuje, że oznaką pozaziemskiego pochodzenia rasy ludzkiej są ponadprzeciętnie duże głowy noworodków w stosunku do reszty ciała, co sprawia, że poród w przypadku kobiet jest niezwykle trudny i miewa dramatyczny przebieg. Naukowiec dodaje, że żaden inny gatunek zwierząt na świecie nie ma tego problemu.

Myślę, że wiele z naszych problemów zdrowotnych wynika z prostego faktu, że nasze wewnętrzne zegary biologiczne ewoluowały tak, by odbierać 25-godzinny dzień pracy, mimo że doba na Ziemi trwa tylko 24 godziny – wyjaśnia naukowiec.

Jak informował portal "Życie News": NIEBYWAŁA SYTUACJA OPOWIEDZIANA PRZEZ PEWNĄ MŁODĄ MAMĘ KU PRZESTRODZE INNYM RODZICOM. CÓRECZKA KOBIETY ZŁAMAŁA KOŚĆ CZASZKI PODCZAS ZMIANY PIELUSZKI

Przypomnij sobie: PEWIEN SPOSÓB NA WŁAŚCIWE NOSZENIE DELIKATNYCH SUKIENEK Z SATYNY I JEDWABIU ROBI NA TIK TOKU FURORĘ. DZIĘKI NIEMU ZAWSZE BĘDĄ DOPASOWANE DO CIAŁA

Portal "Życie News" pisał również: SERIAL, KTÓRY POLACY KOCHAJĄ NA ANTENIE OD 25 LAT. WIDZOWIE W CIĄGU ĆWIERĆWIECZA POŻEGNALI WIELU LUBIANYCH BOHATERÓW. TYCH AKTORÓW JUŻ NIE MA Z NAMI

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: USUWANIE KAMIENIA Z PŁYTEK W ŁAZIENCE I FUG POTRAFI DOPROWADZIĆ NA SKRAJ WYTRZYMAŁOŚCI. ISTNIEJE PROSTY DOMOWY SPOSÓB NA OSZCZĘDNOŚĆ CZASU I PIENIĘDZY